Başına böyle bir şey gelse

Olay şu: Bir gece eşiniz/sevgilinizle dışarı yemeğe çıkıyorsunuz. Karanlık tenha bir sokakta yürürken iki psikopat önünüzü kesiyor ve sizi bayıltıyor. Saatler sonra gözlerinizi açtığınızda depo gibi bir yerde sandalyelere bağlı olarak buluyorsunuz kendinizi. Karşınızda da bu iki psikopat var. Size işkence etmeye başlıyorlar. Adamların her şeyi tereddütsüz yaptığı ve niyetlerinin ciddi olduğu çok açık. En sonunda psikopatlardan biri, size tecavüz edeceğini ve ancak öyle serbest bırakacağını söylüyor. Kime tecavüz edileceğini de sizin tercih etmeniz gerekiyor.

Böyle bir durumla karşılaşsaydınız kendinize mi tecavüz edilmesini tercih ederdiniz; yoksa kız/erkek arkadaşınıza mı?

Not: Psikopatların cinsiyeti erkek. Tercih yaptıktan sonra ikinizde serbest bırakılacaksınız.

ikisini üst üste koyup tecavüz ederdim.

  • SPQR  (16.04.14 22:52:31)
bana etsinler, kadın olduğum için zaten ilk tercihleri ben olurdum.

  • rock n roll  (16.04.14 22:53:00)
Tecavüz edenler bayan olsaydı ya.

  • rhan  (16.04.14 22:54:37)
@rock n roll burada o adamların tercihi değil sizin tercihiniz önemli

  • mountaincat  (16.04.14 22:54:55)
Tobe bismillah, yavrum niye boyle seylerle mesgulsun ?

Polisiye roman falan mi?

Cevap veremiyorum, bi urperti geldi.
  • cecilia  (16.04.14 22:55:27)
bana etsinler, sevgilime dokunmasınlar.

  • rock n roll  (16.04.14 22:56:20)
abi derdin ne böyle sorular soruyorsun psikopat mısın nesin moralim bozuldu resmen. bilmiyom valla cevap veremiyorum. cevap vermezdim, onlar da ikimize de tecavüz ederlerdi sanırım.

  • fayfim  (16.04.14 22:57:27)
@GibsonRulesv2 tercih yaptıktan sonra ikinizi de serbest bırakıyorlar. Yanlış anlaşılmasın.

  • mountaincat  (16.04.14 22:58:28)
biber gazı manyağı olurdu o ayrı.

  • rock n roll  (16.04.14 23:02:18)
bana ayol

  • oldboy  (16.04.14 23:03:56)
fikrimi değiştirdim, kıza etsinler lan. en kötü gider başka sevgili bulurum ama erkekliği orada bırakamam valla. her türlü o ilişki orada bitecek zaten. iki şekilde de erkeklik gidecek. en azından kıza tecavüz ederlerse sonsuza kadar gitmez.

artı ben de katılmak isterdim. belki salaklardır da izin verirler elimi falan çözerler. belki kızı kurtarmak için bir yol bulurum, bir fırsatını bulup ikisini de tokatlarım falan.
  • fayfim  (16.04.14 23:07:13 ~ 23:11:23)
saçma bir soru. cinsel tercihi önemli karşıdakinin. psikopat ibne değilse, erkeği tercih etmez zaten. ibneyse y. yedik. kaçarı yok.

  • ykyt  (16.04.14 23:16:52)
www.itusozluk.com

Seninki de buna benziyor dostum. Olmeyi seciyorum amk. Gozumun onunde esime/sevgilime dokunacak yada gotumden sikecek adamalr srrbest biraksa noolur birakmasa noolur! Her gun olecegime bir gun olurum daha iyi.
  • mahseryerikalabaligi  (16.04.14 23:17:41)
Benim toto degerli. Kiza tecavuz etsinler.

  • ravithael  (16.04.14 23:26:21)
bana.

  • sen git ben geliyorum  (16.04.14 23:35:03)
@rhan koptum ya :D

cevap: bana etsinler tabii ki eşim kaldıramaz erkek olduğu için ama o an böyle diyebilir miyim bilemedim çok zor. adamların tipi nasıl?
  • yue  (16.04.14 23:35:04)
@ykyt soru hatalı falan değil böyle bir işkence yöntemi seçmiş işte, tercihi karşı tarafa bırakıyor. Nasıl tercih edilirse edilsin adam yapacak yani. Adamın cinsel yönelimini tartışmaya gerek yok burada yapılacak tercihi tartışıyoruz.

  • mountaincat  (16.04.14 23:48:22)
@yue yakışıklı olsalar okey diyeceksin yani.

  • mountaincat  (16.04.14 23:49:40)
@mountaincat evet tipleri iyiyse durum değişir :P yok yav işin şakası o.

  • yue  (16.04.14 23:55:22)
Kendimi ortaya atar, isi yapmak icin ipleri cozduklerinde iki aduket etkisi bi taygir aparkat ile olaya mudahale ederdim gibi geliyor. Bayanim.

  • cometome  (17.04.14 00:40:40)
www.m2-bellator.org
al kardeş güzel hikaye

  • lucifer morning star  (17.04.14 01:15:09)
www.fikracenneti.com/search/Vazelin

Bu fıkrayı hatırlattı bana
  • dunden beri dimdik  (17.04.14 01:56:10)