Midemle ilgili problemin tanımı

Son 3-4 yıldır hayatımı mahfeden bir mide problemim var.Sabah 7-8 civarı uyandığımda midem inanılmaz şekilde yanıyor halde oluyor.Bağırsaklarımda çok garip şekilde guruldamaya başlıyor.Sürekli gaz çıkartıyorum ya da geğiriyorum.Sürekli bir halsizlik ve özellikle üşüme be ürperme halinde oluyorum.Ve her sabah sanki birşey rektumu tıkamış gibi hissediyorum.Bu şekilde saat 10 a kadar sürüyor.Bu sebepten sabahları kahvaltı yapamıyorum.10 dan sonra bu semptomlar gitse de 12 ye 1 e kadar bişeyler yemem mümkün olmuyor.

Reflü olduğunu düşünerek antiasit kullandım ancak derdime derman olmadı.Görüşlerinizi bekliyorum.

gastrit olabilir. Bi doktora görünün

  • justinho26  (09.04.14 02:05:25)
reflü olabilir ben de hiçbir şekilde sabah yiyemiyorum saatler geçmesi gerekiyor. reflü gastrit felan iştahı kapıyo ama yemedikçe de asit salgılanıyo.

  • mula  (09.04.14 02:29:32)
spastik kolon olabilir. doktora

  • youcantouch  (09.04.14 03:04:55)
allahım, dayımı görmüş gibiyim karşımda. (korkutmak gibi olmasın ama mayalı hiçbir şey yemiyor-içmiyor, ekmeğini kendisi yapıyor artık(glutensiz undan), peyniri hayatından (sadece kaşar peyniri yiyor),laktozsuz süt içiyor, kuru fasulye-nohut aynı sekılde, şu an huzura erdi. neler denedi yıllardır ne ilaçlar kullandı adam da geçmemişti.)

doktor+1 ve yukarıda saydıklarımı hayatınızdan çıkarın bakalım bır hafta kadar.
  • kaymaktutmayansicaksut  (09.04.14 03:11:17)