erkeklerden sıkıldım kurtuluş yolum mantıklı mı?

benimle buluşmak isteyen bütün erkeklere aynı mekan ismi versem

hepsi saat x de orda olsalar. geldiklerinden telefonla emin olsam.

sonra oraya girsem herkes hoşgeldin der gibi ayaklandığında bir baksalar onlar gibi bekleyen bir çok erkek var.

mantıklı bir bitirme yolu mu sizce?

istemiyorum diyorum
sevgilim var diyorum.
buna rağmen olsun buluşalım diyorlar.

elster sonrası edit: tabikide erkeklerden sıkılmadım. yenilerine yer açtığım için eskiden gelenleri bir anda kapatmak istiyorum.
ayrıca sevgilim yok <3

olsun bulusalim diyorsa zaten diger gelenlere karsi tepki koymaz ki amq bu nasi yontem

  • beriberi  (06.04.14 18:50:57)
Arkadan da sevgilin ve "saz atkadaslari" gelirse sahane bir ortam olur. Tekmeler, yumruklar havada ucusur.

  • damdanakan  (06.04.14 18:51:59)
Sonra da guzel bi orgy döndürürsünüz skjdha

  • Idonthaveausername  (06.04.14 18:52:00)
erkeklerden sikildiysen kadinlara kayman daha mantikli degil mi

  • madeleine elster  (06.04.14 18:53:54)
sevigilim var istemiyorum diyenler hala peşindelerse bunu hakediyorlardır, go for it diyorum.

  • maltalı  (06.04.14 18:58:13 ~ 18:58:43)
Tatava yapma, sonunda zekeri ağzına alıyon işte.

  • camfrog sonmez  (06.04.14 19:00:37)
hepsiyle seviştiğin sürece dert etmezler. zaten duygusal bir durum yok.

özet: yatar o iş.
  • kirazıseviyorum  (06.04.14 19:06:02)
bir de nacizane burda böle havlayan tipler, versen; nefessiz cima ederler senle.

Bana bile yazanlar oluyor amk. karısı da erkeği de acaip abaza buranın.
  • camfrog sonmez  (06.04.14 19:19:33)
biraz daha fitne-fesat karıştır,kesin kavga çıkacak bir ortam yarat aksiyon olsun...

  • sealth  (06.04.14 19:20:26)
glori bu arada nacizane tavsiye çok başarısız bi kız taklidi olmuş. hani normalde daha kaliteli bir trollük yapardım ama, bu olmamış be hacı. flash tv gerçek kesit gibi bişe yapmışın sen.

  • camfrog sonmez  (06.04.14 19:38:06)
telefonlara cevap vermezsin biter gider hepsi. ama sonra bir başıma kaldım diye ağlama da.

  • biliyorum ki ben  (06.04.14 19:42:39)
bence bu mantıklı değil. yapman gereken libidonu törpülemek. seksi değilim imajı vereceksin çevreye.

  • rock n roll  (06.04.14 19:51:14)
ya o değil de bizim bi troll arkadaş vardı sizden iyi olmasın. niki glori idi. işte böyle başlıklar açar. zamanı boş filan. 7-8 tane de başka niki var.

gel zaman git zaman glori ortadan kayboldu. başka niklerle yazıyor. sonra bir gün demişti ki başka nikle, efendim bir arkadaşım bana çıkıştı internetle çok ilgileniyon laga luga, ben de glori nikini kapattım, sildim laga luga.

sizden iyi olmasın çok iyi bir arkadaştı o da. :)
  • mea maxima culpa  (06.04.14 20:06:00)
sorun bence sende. istemiyorum dediğin halde bırakmıyorlar demek ki istemediğini söyleyemiyorsun. yada hiç birşey söylememen gerek.

  • gokhan atestepe  (07.04.14 00:14:33)
  • twelfth  (07.04.14 09:07:46)
güzel fikir, hepsi dövüşsün kazananla akşam yemeği.

  • ravenudon  (07.04.14 09:11:14)
Yeniler eskiler... Ego ego...

  • ehti  (02.05.14 11:34:34)