Furby türleri arasındaki farklar?

Sevgili çocuklar ve içindeki çocuğu yaşatanlar;

Şimdi bu Furby meretinin hot, cool ve mini boyu Furby Party Rockers modelleri mevcut, bunların arasındaki fark nedir?
Hot ile Cool renk ve dolayısıyla karakter olarak farklı galiba Party Rockers ise daha light versiyon gibi galiba Türkçe öğrenme olayı yok, daha çok diğer Furby yalnız kalmasın bunu alın ucuza birlikte takılsın olarak üretilmiş gibi geldi araştırmalarım sonucu da tamamen kendi sallamam olabilir bu çıkarım tabii. Bilen varsa bir zahmet, peşinen teşekkürler.

doğru bilgi olmayabilir. yurt dışındaki bir akrabanın küçük cocuğunda konuşup oyuncağı görünce sormuştum ne olduğunu.

küçük çocuk anlatmıştı oyuncağını. onun anlattığından hatırladığım furby karakteri rasgele çıkıyormuş.. "satın alıyorsun ama hangisini aldığını bilmiyorsun rockstar bizimki mesela" diye anlatmıştı. belki onunla alakalıdır.
  • ibomiu  (24.03.14 12:51:34)