tecrübesiz mühendis maaşı?

önerilen 1500 tl. ancak 15 maaş ödeniyor.
bayramlarda ikramiye. yakacak parası. tatil parası. kahvaltı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı var. servis var. mesleki eğitimler karşılanacak. ilerde araba verilebilir.

elektrik mühendisi. bakım-onarım'da çalışacak. sıfır tecrübe.

iyi midir?

kapı kapıyı açar. ya allah de yardır gitsin. imkanları da fena değil. maaşında 1875'e denk geliyor zaten.

  • brkylmz  (03.03.14 23:06:18)
daha ne istiyorsun? millet 1200 liraya o ikramiyelerin hiç biri olmadan çalışıyor.

  • r_u_h  (03.03.14 23:09:44)
hiç kafana yatmadıysa sırf bakım-onarımdaki tecrübeli mühendislerin maaşlarını kendine teselli belirleyerek o yönde bir kariyer çizebilirsin ki nickinden anladığıma göre umarım enerji sektörüdür. enerji sektörünün bakım-onarımcıları iyi kazanırlar.

  • futursuz amele  (03.03.14 23:12:51)
Bu iş senin için mi?

  • sapkasiz cikmam abi  (03.03.14 23:24:40)
biraz düşük ama 3 ikramiye cazip kılıyor. sıfır tecrube olduğu da düşünülünce, yeni fırsatlar karşına çıkınca kolay ayrılabileceksen bence değerlendir derim.

  • a340  (03.03.14 23:30:13)
Jeofizik.muh e 850tl teklif edip isi kabul edenler var. Simdilik idareten kabul et kpss kas devlete gir istersen ya da kendini glistir gozun yukseklerde olsun
isg uzmanligi falan al.

  • indescribable  (03.03.14 23:34:34)
aylık 1875 liraya geliyor. az ama diger yan imkanları ile yeni başlayan biri için özel sektörde normalin üstü bir maaş. özellikle bekarsanız kaçırmayın derim ben.

  • yemrem  (03.03.14 23:36:41)
sözleşmede dikkat et veya sor söyledikleri rakam net mi brüt mü? Bana da sözlü olarak 1400x16 demişlerdi ama brüt dememişlerdi, sözleşmede görünce kalakaldım öyle. dikkat et.

  • uykusunu yakalayan adam  (03.03.14 23:43:22)
En azından 2000 olsaymış diyeceğim ama ekstralar da iyi tabii. Yine de zorlamak lazım.
Edit: İstanbul için değerlendirdim bu arada, kirada oturulduğunu falan düşündüm...

  • loralynn  (04.03.14 00:27:58 ~ 00:57:19)
bence uygun, ama alt sınırda.

  • icim urperiyor  (04.03.14 00:32:10)
şurada cevap verenlerin çoğu mühendis olmasa gerek. gayet iyi bir teklif bu ilk tecrübe için. tekrarlıyorum, gayet iyi.

  • devilred  (04.03.14 00:35:11)
maaş haricinde de iyi imkanları var..
ben olsam kaçırmazdım..

biraz piyasadan araştırabilirsen işi öğrenmeye uygun bi yer mi diye.
  • gibicibicis  (04.03.14 00:38:30)
top class bi okuldan mezun değilsen sıfır tecrübe için tr şartlarında gayet kabul edilebilir.

  • giderbey  (04.03.14 01:36:16)
kimsede dememişki iş nerede istanbuldamı başka şehirdemi die

  • moderniko  (04.03.14 08:10:36)
bence gayet iyi.
çalışma saatleri nasıl peki ? haftada kaç gün kaçar saat ?

  • joe dalton  (04.03.14 09:04:40)
kaçırma

  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (04.03.14 10:03:18)
yeni mezun mühendise göre piyasa için normal bir rakam.

mesleki eğitimler karşılanacak denilmiş. öncelikle EMO'ya üye ol ve kayıt paranı karşılasınlar. en az 1 yıllık üye aidatını da yatırtmaya çalış.

diğer arkadaşların da belirttiği gibi, 1875TL brüt mü net mi onu netleştir.

sanırım aynı sektördeyiz, firmayı belki biliyordumdur. ÖZellikle aklına takılan kısımlar için özelden bana sorabilirsin.
  • thinkfloyd  (04.03.14 10:26:50)
diğer mühendisliklere göre iyi, elektrik için alt sınırda bence de. bakım onarımda iyi tecrübe kazanırsın gibime geliyor ama. bir sene çalışır sonra çok daha yüksek maaşla uçarsın yuvadan işte.

  • john lee hooker  (04.03.14 10:42:14)
Vay amk, elektrik mühendisi 1,500TL maaş alıyor ve millet yüksek rakam diyor.
ben geçen sene götü boklu orman mühendisliği bitirdim, bitirir bitirmez 2bintlye başladım. en sonki işimde de 3-3,5 alıyodum.

1,500tl'nin bir elektrik mühendisi için iyi olabilmesini aklım almıyor.

1200,850tl demişler. bu ne lan, ben en son gelen iş teklifini maaşı az diye kabul etmedim amk. oda 2200 felandı.
  • zbrs  (04.03.14 12:45:42)