casio fw91 fiyatı ne kadar?

iyi akşamlar sevgili ahmet hamdi tanpınarlar,

bir klişenin daha dibine vurup casio fw91 alayım dedim, kadıköy'de br saatçi 80 lira dedi. o kadar ediyor mu bu saatler ya? internette 20 liraya falan var güya ama stokta yok falan diyor ki kargo bekleyecek vaktim de yok, yarın almam lazım. yakın zamanda alan, fiyatını bilen ya da yer önerebilecek olan var mı?

istanbul/anadolu

Piyasadakilerin çoğu sahte. Ama orijinali de 25 liradan fazla etmemeli. O adam seni yolunacak Bi tip görmüştür. Ben amazon dan 10 dolara almıştım.

  • tomofilli hasan  (30.01.14 18:35:29)
ben de nostalji olsun diye geçen sene 30 liraydı, arkadaşımın saatçi dükkanı var bana 25'e bıraktı o yüzden orjinal olduğundan eminim.

  • freebird5406_2  (30.01.14 19:25:30 ~ 19:26:13)
Kadıköy'de Casio dükkanı var, oraya mı sordunuz? Oraya sormadıysanız sorun, reks'in yanından aşağı inince tam karşıdaki kıvrımlı sokağın başında, mobilyacının yanında minik bir dükkan. Oradakiler orijinal ve 25-30 lira arasıydı, sizin fiyat biraz fazla.

  • whoosie  (30.01.14 20:02:33 ~ 20:02:48)
metal olanları 50 lira mı ne.

  • armagan  (30.01.14 20:03:49)