Lost izleyenler

hepiniz cok mu sevdiniz bu diziyi?
ben daha yeni izliyorum. yani 1 2 hafta olmustur. 3.sezondayım ve ılerlemıyor sankı. ozellıkle jacklı sahneler hıc ılerlemıyor. arada kaldım. izleyecek baska bi sey de kalmadı. tek eglencem diziler. arrow izlemeyelim derken losta cattık hehe :))
tamam kızmayın güzelce soruyorum devam edeyım mı kalsın mı böyle...

hiç izlemedim ama götüm gibi dizi olduğundan eminim. bence her dakika zarardasın.

  • tek millet tek dil tek yuzuk  (24.01.14 18:33:55)
tüm zamanların en iyi dizisi bence.

  • fuskiyenin oglu  (24.01.14 18:35:33)
eğer iki sezon izleyip hala bölümler ilerlemiyor diyorsan bir an önce bırak izleme. diziye yazık etme.

  • clones  (24.01.14 18:38:11)
3.sezon ilerlemıyor sanki diyorum! :(

  • akare  (24.01.14 18:45:21)
ilk birkac sezon iyi, son 2-3 sezon bok gibi.

edit: Arrow da hani sirf Manu Bennett hatirina izlenecek dizi izlenirse. Yoksa cok kotu lan. Diyaloglar kotu, oyuncular berbat.
  • fortisvita  (24.01.14 18:48:21 ~ 19:42:56)
6 sezon gösterip sonunda vermeyen dizi lost un en iyi tanımı. iyi gösteriyor ama vermiyor. :(

  • washe  (24.01.14 18:51:33)
3-4-5 olur, 6 sakın
öyle kalsın

  • sakallibebek  (24.01.14 19:35:29)
Ben çok severek izliyordum

  • sharon and hope  (24.01.14 19:53:27)
Ben de Lost gibisi gelmedi diye düşünüyorum. OZ'la o tadı yakaladım bir de.

  • materyalist imam  (24.01.14 23:06:34)
hiç izlemeyip "götüm gibi dizi" diyenleri dikkate alma öncelikle. dallamalık yapmanın gereği yok. cevabım ise sıkı bir lost hayranı olarak diziyi bir türlü bitiremediğim. sebebi ilk 3 sezon ciddi anlamda efsane, 4'te yavaştan bozmaya başlıyor, 5'te bozuyor. 6. sezonun ilk 2-3 bölümünü izleyip kaldım öyle. işte orda ilerlemiyor dizi. yoksa sana katılmıyorum. 3. sezonu güzeldi bana kalırsa.

  • lionel andres  (25.01.14 02:33:24)