saçlarımdan çok sıkıldım

çok çabuk yağlanan, çok ince telli, dümdüz pırasa gibi saçlarım var omuz-bel arasında bir uzunlukta. hep dalgalı saçlar çok hoşuma gider ama su dalgasına da cesaret edemiyorum çünkü çok kişiden memnuniyetsizlik yorumları duydum, saçları çok yıprattığına ya da hiç de dalga gibi olmadığına dair.

şimdi bir değişiklik arıyorum, ne yapsam bilemiyoum. bahsettiğim saç tipi ve hafif yuvarlağımsı yüz tipi olan 25 yaşındaki biri ne yapabilir saçlarına?

istediğim, hem havalı dursun biraz, hem de bakımı vs kolay olsun, her sabah beni uğraştırmasın.

fikirleriniz benim için önemli. lav yu.

Sıfıra vur.
Saçların bi kendine gelsin. Sonrada bi sürü bakım yağları var onları kullan saçlarını toparla

  • Sskywalkeremre  (26.12.13 15:09:56)
Ha bi de her gün yıka lütfen hağlı saçlarla dolaşma ortalıkta pls

  • Sskywalkeremre  (26.12.13 15:10:14)
kısacık kestir
www.unlusaclar.com

ayrıca ne renk ?
  • acckr  (26.12.13 15:14:08)
renk koyu kestane. ten de esmer.

  • benneydim  (26.12.13 15:17:32)
neden kısa kestirmeyi düşünmüyorsun, hem ince görüntü ortadan kalkar, hacim kazanır hem de radikal ve hoş bir değişiklik olur. şurdan bak mesela www.google.com.tr

  • fallopian  (26.12.13 15:18:37)
www.sachkuafor.com
4.bp.blogspot.com bir sürü model var zevk senin :)

  • acckr  (26.12.13 15:27:28)
Saçların pırasa gibiyse kısa kestirme bence, çok ince telli saçta küt saç biraz cücük gibi duruyor. Perma yaptırmayı deneyebilirsin? Veyahut kaynak da yaptırabilirsin?

  • pandispanya  (26.12.13 15:28:09 ~ 15:28:35)
su dalgası yaptırma.
onun yerine sarabilirsin saçlarını. doğal da durur. (img.ih1.beautylish.com )
bir de katlı kestirebilirsin, hacim kazanır.
encrypted-tbn1.gstatic.com
  • neyleyim  (26.12.13 15:43:30 ~ 15:47:40)
bence orta boy hacimli güzel bir kesimle su dalgası gayet güzel olur. ben bu haftasonu böyle bi değişiklik yapmayı düşünüyorum. yine de kuaför konusunda kararsızım. ne zor şu saç baş işleri be.

  • hadibabageneyap  (26.12.13 15:57:32)
Aynı tarif ettiğin saç tipine sahibim. Zamanında su dalgası yaptırdım yaptırmaz olaydım. Ben hep arkası kısa ön uzun kestiriyorum çok hacimli duruyo. Yüz tipin müsaitse dene derim.

  • sanal cicek  (26.12.13 16:05:46)
önü kısa arkası uzun kestir. Arada da maşa yaparsın.

  • kult ablasi  (26.12.13 16:21:53)
çabuk yağlanıyorsa her gün yıkama, son durulama suyuna bir kapak sirke ekle. katlı kesim aşırı demode. bence long bob kestir. ben 3. fotodaki kesimi kullanıyorum mesela, çok güzel duruyor, bakımı ve şekil vermesi de kolay:

www.korylaughingalltheway.com
  • quasiromantic  (26.12.13 21:11:16)