Sevişme için organizasyon.

merhaba gençler.

ayıptır söylemesi yarın akşam sevgilimle sevişeceğiz, romantik bir organizasyon yapmak istiyorum.
mum, müzik vb.

nasıl bir ortam yaratmalıyım?
hangi müziği seçmeliyim?

gibi gibi...

Kapıyı pardesüyle aç, içinde sadece jartiyer olsun. Müziği boşver.

  • cakabo  (23.12.13 10:37:59)
daha once sevistin mi?

  • gadanallah  (23.12.13 10:44:52)
erkeğim la ben. 28 yaşındayım.
evet daha önce de seviştim.

sadece yaratıcı fikirler istiyorum, dalga geçmeyin amk.
  • pelin 19  (23.12.13 10:49:42)
sevişme müziği dedimmidi olay barry white'tır. Tey gidi rahmetli, nice halvetlere şahitlik etmiştir kadife sesi.

mesela şununla giriş yapıp;

www.youtube.com

kıvama geldikten sonra şununla olaya girebilirsiniz;

www.youtube.com
  • sarap dumani  (23.12.13 10:52:10)
19 yaşında pelin hayal etmiştik biz :D yahu erkeksen niye aldın bu nicki?

  • yue  (23.12.13 11:02:27)
oha kocaman adammış bi de lan.
önce pelin 19 u bi açıkla bence, duyuruya bi açıklama borçlusun mayk!

  • hope ender  (23.12.13 11:05:05)
barry white çok iyiymiş teşekkürler :)

"pelin 19" inci sözlük zamanlarında trollük amaçlı alınmıştı, öyle de kaldı :)
  • pelin 19  (23.12.13 11:05:30)
19 = 19 cm gibi birşey mi :)

  • bisanthe  (23.12.13 11:15:12)
19 cm değil de işte pelin 19 seksi dikkat çekici bi nick olacaktı hesapta. oldu da sanırım :)

ya aranızda hayal gücü yüksek arkadaşlar yok mudur konuya odaklansak?
  • pelin 19  (23.12.13 11:18:31)
cakabo'nun önerisi bence hala en iyisi...

  • der meister  (23.12.13 11:21:44)
bence çok kasma. doğal ol. romantiksen romantiksindir, değilsen olmak için çabalayınca bazen itici olabiliyor. bir de ne yaparsan yap ama sevişmek hiç önemli değilmiş gibi davran yani asıl amacın güzel vakit geçirmek olsun, sevişirseniz bonusu olsun o işin bilmem anlatabildim mi :P

  • yue  (23.12.13 11:23:31)
*porno hazırla
*masaj yağı al
*dildo al

uzar gider böyle...
Sanırım geç kaldım :/
  • gerizekalı final edition sp1  (23.12.13 17:15:53)
loş ışık olsun evde. sessiz olsun, temiz olsun, hoş bir kokusu olsun. normalden bir kaç derece daha sıcak olsun. şu gibi müzikler tercih edebilirsin : jamaica days - skye

film olsun kenarda. duruma göre izleyebilirsiniz. bahsedildiği gibi spontane gelişsin ve samimi olsun. belki yemek yapabilirsin. loş ışık + yemek + müzik denkleminde eksik olan şey şarap oldu. onu da ekle. yaratıcı olmak zorunda mısın? klasikten şaşma bence
  • dahinnotha  (23.12.13 17:27:59)
Üzücü.

  • Piukh  (25.12.13 00:13:47)