hazır çorba krizi

Markete ugruyorsunuz. Diyorsunuz ki, ben hazır çorba alıcam kendime sende ister misin? Yok diyo bem sevmem. Bak güzel oluyor ama emin misin istemedigine diye üstüne bastıra bastıra tekrar soruyorsunuz, gene yok diyo.

Eve gelince çorbanızı yapıyorsunuz(bardakta), bu seferde çok güzel koktu biraz içim diyo. cıx, ı ıgh, vermem.. o kadar sordum istemem dedin diyorsunuz. Sonra bi bardak çorba esirgenmiş oluyormuşmuş..

Alla aşkına kim haklı?

ver işte moruk şımarıklık yapıyor. ama hep böyle yaparsa hay amk bi daha gönül işine yorum yapmıycam. bi bok anlasılmıyor. ama sen haklısın.

  • farrytikki2  (16.12.13 22:26:12)
bu kadar kafa yormak, telefonda ikna etmekle uğraşmak yerine başından 2 tane alsaydın şu an bu soruyu sormuyor olacaktın. oldu ki istemedi içmedi, sen nasıl olsa seviyormuşsun diğer paketi de ertesi gün vs içerdin. sanki kalsa bozulucak birşey.
dert etmeyin bir bardak çorbayı, ne sen ne de o. geçmez hayat böyle.

  • nwnd  (16.12.13 22:28:30)
@nwnd
İkna etmeye uğraştığım falan yok zaten. Ayrıca kendi evim olsa dediğin tamam kıps;)

  • eyyor  (16.12.13 22:31:30)
Tabii ki sen haksızsın. Hayatimda en sevmedigim sey, yiyecegimi paylasmaktir ya. Kendi payimi bolusmem kimseyle.

Adam gibi istiyorsa soyler ona da yaparim ya da alirim. Oldu ki, istemiyorum dedi yine de alirim. Cunku bilirim ki istemese de isteyecek!!!

Ders olsun sana. :)
  • barbara herhalde barbara manken olan  (16.12.13 22:34:58)
illa da tadına bakmak istiyorduysa ama sen de o kadar sordum vermem modundaydıysan, çorbadan bir yudum aldıktan sonra yapışsaydın dudaklarına hem o tadına bakmış olurdu hem senin gönlün alınmış olurdu.

dediğim gibi bunları dert etme
  • nwnd  (16.12.13 22:35:11)
@nwnd
Her şey cinsellik değil anpa

  • eyyor  (16.12.13 22:49:20)
öpüşme bahsi geçtiğinde cinsellik çanların deli gibi çalmaya başlıyorsa zaten boşver dediklerimi sen..
kasıt sadece ordaki iki taraflı kırgınlık mi dersin kendince bir ego savaşı mı dersin her ne ise tatlıya bağlamak. ama belli ki ben yanlış gelmişim.

sen haklı haksız oylamasına kaldığın yerden devam et.
  • nwnd  (16.12.13 22:57:50)
Aynen deli gibi çaldı tahmin edemezsin..

  • eyyor  (16.12.13 23:12:56)
sen haklısın. yemeğimi paylaşmaktan nefret ederim. canımı istesin ama yemeğimi istemesin.

  • rock n roll  (16.12.13 23:39:52)
sen haklisin ama alttan alman guzel olur.

  • little miss rejectee  (17.12.13 04:24:36)
vay canına lan. Kimsede nabıon lan dememiş.
Kadınla ne diye kalkışıyorsun pampa? Versene çorbanı? İki şımarıklığa boyun eğecek kadar gaddar mısın?

  • gerizekalı final edition sp1  (17.12.13 15:34:41)
yiyeceğini vermeyen tip haklı kesinlikle, madem istemedi, yemeyecek o halde.

bu arada 2013 yılında hala hazır çorba içenler var
  • gates  (17.12.13 19:38:35)
ee ben hep yapıyorum bunu.
mutfaktan meyve fln alıcak,ister misin diye soruyor.yok diyorum,sonra bi ısırık versene yeaa diyip gömüyorm yarısını:P
nolcak ki.o an canım istemiyor vs.
hiç sorun da olmadı bu.
haksızsın bence.
  • demoniclewinsky  (17.12.13 19:47:55)
tek derdiniz bu olsun abim / ablam, git öp sarıl biraz sırnaşın

  • elyafiyaffellaffelebelyafelyaf  (17.12.13 21:11:05)
kokunca canı çekti demek ki ne var iki yudum versen

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (17.12.13 21:20:13)
Üzücü.

  • Piukh  (25.12.13 00:16:30)