beşiktaş-atatürk havalimanı

bana metrobüsle git dediler.. metrobüs yolunu tarif eder misiniz.. nerde inicem nereden metroya geçicem..

aynı şekilde bi de tramvayla gidecek olursam nerde inicem nasıl metroya geçicem.

akşam 18:45 olan uçağa saat kaçta hangi araçla gideyim..

valla çok makble geçicek cevaplarınız..

beşiktaştan zincirlikuyu ya otobüs dolmuş bi şekilde git. zincirlikuyuda metrobüse bin ver elini zeytinburnu. ordan metro havalimanı. 16:45 te metrobüsde ol. 40-50 dakika sürer herhalde.

  • kelepir  (13.12.13 12:45:23)
metrobüs ile giderseniz zeytinburnu değil de ataköy durağında inin.ordan daha yakın. ama tramvay ile yusufpaşa duragında inip aksaray yapmak daha iyi bence de.

edit: tramvay maksımum 25 dak sursun maksımum dıyorum. yusufpaşadan aksaraya yürümek metroya binmek 7-9 dak surse. metro da havalimanına 45 dakikada gitse. havalimanından da iç hatlara yürüyüş 15 dak. dış hatlar bi 6-7 dakika. hesap et işte.
  • tadutadu  (13.12.13 12:49:55 ~ 13:15:35)
@sovyetik
ben en son iett nin sitesinden bir yerlere gitmek için baktığımda hatalı sonuçlar vermişti o nedenle direkt bilen birilerine sormak istedim.. hem saat tahmini de verirseniz çok daha iyi olur benim için..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (13.12.13 12:52:09)
beşiktaştan otobüs veya dolmuşla metrobüs
metrobüsle şirinevler durağında in
metro ile havaalanı
70 dakika filan sürer ortalama tramvayla aksaray daha uzun sürer.
  • joepiscopo  (13.12.13 13:30:16)
kimse bahsetmemiş ama sanki beşiktaş'tan 10 dk otobüsle kabataşa gitsen, ordan tramvayla zeytinburnu yapsan, orda hemen yandaki hatta geçip havaalanı tramvayına binsen daha bir rahat edersin.

yusufpaşa aktarma noktası denilen yerde 2 hat arası 10 dk yürüyosun
  • ethros  (13.12.13 13:56:48)
bu kadar indi bindi kalabalık stres yapacağına paşa paşa havataş'a bin.

temiz temiz. otura otura git. yazılanları okuyunca bana sıkıntı geldi. zaten havaalanı bir hengame :/
  • mea maxima culpa  (13.12.13 14:10:27)
taksimden kalkıyor havataş, birine sorarsan tam yerini gösterirler. beşiktaştan sarı dolmuşlarla taksime geçebilirsin.

  • vecihi ile fikret  (13.12.13 15:45:13)
Metrobuse zincirlikuyuda binip boş buldugun yere otur
Ataköy şirinevlerde in metroya geç
Metro ile havalanı yönüne iki durak git
İç hatlarda metrodan in
Sonrada ister iç ister dış artık
Have a nice flight dear passenger
Fasten your seatbelt ayrıca

Skywalkeremre ataturk havaalanı yanı - atakoy
  • Sskywalkeremre  (15.12.13 00:35:47)