yazın çok duyulan adı bilinmeyen eser

bir kadın u uu uu uu uuu uuu gibi bir girişle bol baslı tam havuz başı müziği icra ediyordu adı neydi?

abi benim de geçenlerde aklıma geldi. dalga amaçlı bir kontra yapmıyorum, sadece yukarıdakini bilen bunu da bilir hodri meydan diyorum (bilirsen aynı zamanda beni büyük bir dertten kurtarmış olursun)

böyle müzik müzik yavaş yavaş gidiyor, sonra bir anda bir kadınla birlikte patlıyor, "sanaptata ta veyyyyi yiiiiieeee" diyor kadın müzikle birlikte, hızlanıyor falan. "and the people say" demiyor, ama onun gibi de olabilir. say'i "yiye eee eeee" diye uzatıyor işte. bir anda.

ikimize de hayırlı olsun kardeşim. umarım müziklerimizi dinleriz.
  • tebelles  (06.11.13 23:35:19)
tamamen sallıyorum, inna?

  • in search we trust  (06.11.13 23:35:22)
yok inna değil tebelles in dediği gibi bu şarkı . deli olucam lan.

  • the knight of the apocalypsy  (06.11.13 23:36:38 ~ 23:37:00)
Paffendorf - Where Are You

www.youtube.com
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (06.11.13 23:37:27)
Oh Land-Sun Of A Gun
www.youtube.com

www.youtube.com bu da olabilir?
  • ontheroad  (06.11.13 23:39:10 ~ 23:41:26)
cok sey hakkinda az sey bilen adam

hiç ilgisi yok benim dediğimi söyleyen bir kadın
  • the knight of the apocalypsy  (06.11.13 23:41:26)
oh land da değil. yahu bu yaz illa ki duymuşsunudur hayvan gibi bir bas kadın u u u u diye başlıyor ve 1 dk kadar o basla aynı ritimde devam ediyorlar sonra kadın şarkı söylemeye devam ediyor. o bas aynen devam.

  • the knight of the apocalypsy  (06.11.13 23:44:04)
Ornette - Crazy (Nôze Remix)

www.youtube.com
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (06.11.13 23:50:19)
işte bu :))))) eyvallh hocam ya tşk ler.

  • the knight of the apocalypsy  (06.11.13 23:52:00)
www.youtube.com peki ya bu?

edit:sayfa yenilemeyince böyle oluyor :(
  • ontheroad  (06.11.13 23:52:30 ~ 23:53:21)
  • rentts  (06.11.13 23:59:31)