guldurmeyen gulduru programlari

Mesela guldur guldur, su an denk geldim. Buna gülüyor musunuz? Millet kahkaha atiyo bende tebessüm yok, sorun bende mi acaba yoksa bu insanlara programdan önce guleceksiniz diye talimat mi veriyorlar? Ben komedi dukkani' na da hic gulemedim mesela. Orada da her espri belden asagiya vurgulanirdi. Ama bu güldür güldür ondan daha betermis alarkadaş. Bu programı yapan adam - ali sunal, illa ki bizden daha iyi bilir izleyicinin neye gülüp neye gelmeyeceğini. Peki bu adam izleyiciyi enayi yerine mi koyuyor yoksa bu programlarınbbaşka bir amaci varda ben mi bilmiyorum? Mesela oyuncuların yeteneklerini geliştirmek gibi vs.

Yoksa aklim almiyor abi buna gulunur mu allasen? Mal olan gülmez bu salak skeclere.

komedi dükkanı'na ben gülerdim. bkm mutfak'a gülen insanı dövesim gelirdi. ali sunal'ın yaptığı skeçler vardı mesela. zap yaparken bile görsem rahatsız oluyorum.

stüdyodakiler tabi ki yalandan gülüyor. ama seveni de olabilir.

şunu yazdıktan sonra bi de güldür güldür ne diye bakıyım dedim google'dan. bakmaz olaydım.
  • paramazlov  (04.11.13 00:38:03 ~ 00:43:31)
bakış açına bağlı.
bu dönemde burcu yok ama.önceki bölümlerde bayılıyodum.her izlediğin skeç güzel olcak diye bir şey yok.
iyi demişsin ayrıca "mal olan gülmez" diye.
  • tadutadu  (04.11.13 00:39:44)
fıkralarla türkiye ye gülüyorum en çok

  • ceycey e  (04.11.13 02:28:27)
O degil de zamaninda olacak o kadar skeclerine neden bu kadar cok guldugumu hala kendi kendime sorar utanirim gizliden (90 li yollarda)

  • exlibris  (04.11.13 08:50:58)