adobe cs6 master collection

bu paketteki programların türkçe eğitimini alabileceğim site ya da kaynaak var mı?

Photoshop Extended CS6
Illustrator CS6
InDesign CS6
Acrobat® X Pro
Flash Professional CS6
Flash Builder® 4.6 Premium Edition
Dreamweaver CS6
Fireworks CS6
Adobe Premiere Pro CS6
After Effects CS6
Adobe Audition CS6
SpeedGrade CS6
Adobe Prelude CS6 P
Encore CS6
Bridge CS6
Media Encoder CS6

Premiere ve after effects icin kadir koymenin videolari var.
Cs3 anlatiyor ama zaten mantik ayni. Arayuz degisti bir kac da ek ozellik.

  • brkylmz  (27.10.13 19:26:30)
photoshop-illustrtor en onemlılerı benım ıcın.

  • the knight of the apocalypsy  (27.10.13 19:28:31)
birkaçı hariç türkçe kaynak bulamazsın bu programlar hakkında. ama tonla ingilizce kaynak bulabilirsin. türkçe bulsan da yüzeysel anlatılıyor genelde.

  • halitkin  (27.10.13 20:18:32)