böyle şeyler yapmayın gençler

iyice yalancı, dikkat meraklısı, hayalperest doldu burası. millet dikkat çekme, göz önünde olma, hava basma peşinde. kendi sorup kendi cevaplayanlar, şu özelliğimi herkes bilsin isteyenler falan bile var ve bu çok net anlaşılıyor.

mesleğimi herkes bilsin, ortamımı herkes bilsin, dur şöyle olduğumu tekrar belirteyim...

ne lan bu, hasta mısınız olm? bi dediği bi dediğini tutmayan adamlar falan. bunları yapanlara sesleniyorum, çok mu zeki sanıyorsunuz kendinizi? kabak gibi anlaşılıyor yaptığınız saçmalıklar. ne siz herkesten daha zekisiniz, ne herkes sizden daha salak. iyice mirce çevirdiniz burayı. yapmayın etmeyin.

nedir niyetiniz kız tavlamak mı? milleitn bilgi alışverişine engel oluyorsunuz belkide haberiniz yokken. kusura bakmasınlarda kişiliği oturmamış adama bakacak kızın ben.. neyse

boşver geç bro sana mı düştü derdi ya B)

  • patr  (24.09.13 21:46:59)
aynen öyle. 20k maaşlar, her gece ortamlara akan adamlar falan gırla.

  • tescillimarka  (24.09.13 22:10:14)