Türk Telekom bizim binaya hat çekmiyor! Yardım lütfen!

Yapmadığım başvuru, yazmadığım dilekçe, mentionlamadığım twitter destek hesabı, aramadığım call center kalmadı ahali.

Kafayı yiycem aminake.

Bizim apartman yeni bir apartman ve "kutu" tabir edilen şey takılmadan internet ya da telefon bağlatılamıyor. Adamlar da "genel müdürlükten ödenek verilmiyor" bahanesiyle o kutuyu 3 aydır bağlamıyorlar.

Ne yapayım?
Nasıl çözeyim?
Kime başvurayım?

Her yolu denedim sanırım.

ben olsam kendimi şanslı addederim. keşke türk telekom benden de uzak olsa.

başka servis sağlayıcılara yönelmeyi dene?
  • robin crusoe  (06.09.13 16:05:24)
Bulunduğum yerde Türk Telekomun fiziksel hattı olmadan internete ulaşabilme ihtimalim maalesef yok...

3G var o da 4GB "yüz milyon tele" internet sayılırsa.
  • thatam  (06.09.13 16:08:12)
türksat kabloluyu deneyiniz.telefonsuz internet var.. sanırım onlar kutu çekerse ttnet de mecbur kalabilir..

  • vedatkamil  (06.09.13 16:08:49)
Bulunduğum ilçede Türksat - uydunet de yok. Desteklemiyor.

  • thatam  (06.09.13 16:11:27)
Bizim de basimiza gelmisti 20 gun falan surmustu baglamislardi neden oyle bi sey yapmislar anlamadim. genel mudurluge mi verdin dilekceyi direk? soylediklerinin hepsini yaptiktan sonra baska cozum gelmiyo akla. senin disinda da birileri dilekce verirse hizlanir belki bu surec,

bir de baska servis saglayicisina yonel diyenleri anlamiyorum butun hepsi turk telekom altyapisi kullaniyor hala. superonline fiber disinda. o da zaten 3-5 nokta da var.
  • rurouni  (06.09.13 16:33:06)
@rurouni,

superonline fiber dışında uydunet ve (yanlış hatırlamıyorsam) metronet gibi servis sağlayıcıları kendi altyapısını kullanıyor. anlaşılabilir bir öneriydi yani.
  • robin crusoe  (06.09.13 17:40:33)
Tt ceo'su tahsin yilmaz'a ve haktan kilic'a twitterdan yazin. En kestirme yolla isinizi halledebilirsiniz.

  • ne akilem ne divane  (06.09.13 20:37:46)
@ne akilem ne divane

adamın dibisin! bi tweet attım anında döndü hatunun biri!
  • thatam  (11.09.13 13:52:46)
btk'ya başvurdun mu?

ttnet siklemiyorsa, btk veya direkt devletle ilgili kurumlara başvurmalısın. telefon hizmeti vermek zorundalar çünkü. devlet telekomu o tip şartlarla sattı.

direkt devlet kurumlarını kovala sen, ttneti siktir et.
  • kamera motor  (11.09.13 14:03:54)
@kamera motor

bir sonraki aşama btk o zaman.
  • thatam  (11.09.13 14:42:24)