kadınlardan nefret eder oldum

kadın prof. yalancıdır onu biliyoruz, cem yılmaz çok güzel anlatmış bunu. ama bazen ifşa oldukları halde hala aynı boku devam ettirmeye devam ediyorlar.

kadınlar yalan söylediklerini ispatlayıp yüzlerine vuran erkeklere karşı neden hala yalan söylemeye devam ederler?

Bir süre sonra kendileri de inanıyor.
Yalan söyleyebilmenin püf noktası bu sanırım.

  • yarin bos musun  (27.08.13 16:15:02)
aynı şeyleri erkekler için söyleyebilirim ben de.

cinsiyet ayrımı yapmak doğru olmaz bu konuda. size öyle denk gelmiş, kötü olmuş.

cevap: gerizekalı oldukları için.
  • hoppala  (27.08.13 16:16:26)
cinsiyetçiliği bırakıp mantıklı düşünmeye odaklanman gerekiyor. tamamen insanın karakteriyle alakalı bu söylediğin durum.

  • mrz breezy  (27.08.13 16:16:36)
nederler bilirsin en iyi kadının geçmişini sikiyim.

aldın mı mesajı?
  • lord  (27.08.13 16:20:47 ~ 16:21:06)
duyuru sahibi +100000000.

ben de nefret eder oldum sırf bu sebepten, hatta o kadar doluyum ki, manevi zararlar vermek üzereyim.

sorunun cevabına gelince de. bu geri zekalılar herkesi kendinden aptal sandığı için yalan söylemeye devam eder. ama bilmez ki artık yüzlerine bakmak bile mide bulandırmaya başladı.
  • brotha b  (27.08.13 16:30:19)
@babamsagolsun sizin yine iyi ben yüzüne de söyleyemiyorum utancımdan.

  • brotha b  (27.08.13 16:38:23)
seksist yaklaşılacak bir durum değil.
alışkanlık haline getirmişse bu durumu, senin yüzüne vurman bir şeyi değiştirmez. değiştirdiğini düşünsen de değiştirmez, sadece daha temkinli davranıp yalanın ortaya çıkmasını engeller. karakterinin bir parçası olmuştur artık.

  • pike  (27.08.13 16:42:25)
kadın prof. yalancıdır ama yakalamak zor değildir. ayrıca asla yalan söylemeyecek karakterde kadınlar da var. karaktere göre değişiyor bu.

  • orpheus  (27.08.13 16:47:29)
Meseleyi ayırmadan söyleyeyim, hem kadın hem erkek yalan atıyor.
Yani yalancılık meselesi tam bir karakter hadisesi. Ne eksik, ne de fazla.
Israrla yalan söylemek akıllıca bir şey mi? Değil, ama söylüyorlar.
Bu kadar basit.
Yalan söyleyen insandan uzak duracaksın eğer 1-2 kez yakaladıysan.
  • gece lampulu  (16.02.15 09:47:12)