Duyuru'ya öneriler, App (android, ios)

duyuru için bir android/ios uygulaması olsa fena mı olurdu? eksin ile hızlı bir şekilde sözlüğe girebiliyoruz. uygulaması olsa da hızlı bir şekilde ulaşsak daha güzel olurdu sanki. (mobil siteden ayrı olarak.)

cevaplar için +1 butonu hakkında düşünceler vardı sanki bir ara. Reddit'e benzemesi bu yönden iyi mi olur, fikirleriniz neler?

Başka önerileriniz varsa yazalım, @compumaster görür mutlaka. yetkili bir abi gelip cevap verir belki hem.

Feedback altta var ki

anketle bir bütün olsun.
  • hoot  (22.08.13 23:17:33 ~ 23:19:08)
@hoot, feedback bölümünde Feb 23, 2012 tarihinde en son yorumunu yapmış compu. pek incelemiyor sanki.

  • unalub  (22.08.13 23:22:36 ~ 23:23:09)
Daha bugün baktım

  • compumaster  (22.08.13 23:24:14)
sahibi geldi kaçın. günahını almışız feedback çalışıyormuş.
@compumaster, +1 olayı ve app konusunda görüşleriniz nedir hocam?

  • unalub  (22.08.13 23:26:05)
App yerine çok iyi çalışan bir mobil site yazacağım. Bu arada movbil sitede özellik eksiği var ama çalışıyor mevcut özellikler. İos appı hiç yazmayı düşünmüyorum ama android için mobil siteyi bir app içine gomebilirim, eski fb appi gibi

  • compumaster  (22.08.13 23:28:43)
Sorun şu diyelim oylama getireceğiz hem normal sitede hem mobilde hem de tüm applerde tekrar yazılması lazım.

  • compumaster  (22.08.13 23:29:58 ~ 23:32:00)
Tüm bunları mobil siteden yazdım mesela

  • compumaster  (22.08.13 23:30:57)
abi ios'u niye sallıyorsunuz ya. yemin ediyorum ekşiyi okumak için dandik android telefonumdan ekşin kasıyorum. bi de duyuru giderse ne olacak? boşuna mı para gömdük alete insafsız compu :(

bir de +1 olayı ossun. aşağıdaki oyun linki falan iş yapmıyor onlar da bi kalksın.
  • mattiadestro  (22.08.13 23:32:06 ~ 23:32:50)
@compumaster gerekirse outsource eleman bul app yaptıracak, vaktin falan yoksa
ama hem ios hem android app gider bu siteye..

web'den ziyade app bana daha uygun geliyor..
  • facebook  (22.08.13 23:34:01)
ios android uygulamasina hic gerek yok compu hocam. eksisozluk beta gibi duyuru da responsive hale getirilirse on numara olur cok guzel olur. tabi bu zamanla olacak bir sey o kadar kolay degil ve sadece duyuruyla da ilgilenmiyorsun hak veriyoruz sana da. emeklerin icin de burdan tesekkur edeyim. :)

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (22.08.13 23:57:15)