Hoparlör

Selam,
Masaüstünde kullanmak üzere laptop'ıma bağlayacağım tercihen 5+1 (2+1 iyisi varsa olabilir) kaliteli(burası acaip önemli) yeri gelince duvar zangırdatan ama sesten kayıp vermeyen, yeri gelinde arkada parazitsiz usul usul çalan bir hoparlör(modeliyle falan da olsa şaane olur) önerebilir misiniz?
Creative'ler iyiydi bir ara da son bir baktım resmen cızır cızır titriyorlar.

logitech iyidir. z5500 lın kafanız rahat olsun :) JBL inde bulabilirseniz süperdir.

  • rurouni  (21.03.09 23:18:35)
creative 4400 kullanıyorum ve oldukça memnunum. tavsiye ederim.

  • puppets  (21.03.09 23:36:50)
z5500'e o parayı verdikten sonra bir süre uyuyamam herhalde :)
creative 4400 canavardı zaten ve kafamda o vardı ama sanırım artık üretilmiyor ve yeni creative modelleri gerçekten kötüydü denediğimde.

  • disease  (21.03.09 23:48:37)
ikinci el dusunursen inspire 4400 kesinlikle tavsiye ederim. bulunabiliyo internette.

  • polifonik osuruk  (22.03.09 01:55:42)
logitech z2300 de dusunebilirsin. dunyanin en iyi 2+1 ses sistemi secilmisti yanlis hatirlamiyorsam.

  • sourlemonade  (22.03.09 03:03:54)
altec lansing'in 2 artı 1'ini kullanıyorum inanır mısın 15 watt ve basında tizinde net pırlı pırıl bir alet. yüksek ses açmanda sorun çıkarmayan komşuların var ise altec lansing'in diğer güçlü ekipmanlarına bakabilirsiniz.

  • onrckrcyr  (22.03.09 03:34:10 ~ 03:34:46)
harman kardon
logitech
jbl
creative

paran varsa harman kardon en iyisidir.
  • piirsikli  (22.03.09 03:39:55)
ikinci el henüz düşünmemekle birlikte, önümdeki 1 ay burcumun parasal anlamda bana neler getireceğini görerek ikinci ele dönebilirim :))
şaka bir yana para olsa Bose'den başkasını denemem bile ama gözü kör olsun...
sanırım üstteki mesaja ek olarak 160-170 lira altı fiyat performansı en iyi diye belirtmekte fayda var...
öneriler için teekkürler ayrıca.
  • disease  (22.03.09 13:43:47)