Duyuru neden yeni kayıtlara kapalı ?

Sorum yukarıda.

bence bir daha hiç açılmasın.

  • rock n roll  (16.08.13 22:29:34)
troll'er doluşmasın diye

  • ermanen  (16.08.13 22:31:30)
biz boyle iyiyiz :)

  • rentts  (16.08.13 22:32:42)
çünkü duyurunun da bi kapasitesi var. kapalı dursun bence bi soru yazdık 40 kere okundu aşağı indi. küçücük sayfa, cevap vermeye gelen yok galiba yeni üyelerde hep soru sormaya gelen var. adam coldplay konserine gidemeyenler üzgün mü diye soru sormuş falan işte bunlar hep yer israfı. bak bu sorun bile yer israfı bence. üyeliğin var mı? var. naaapacaksın yeni kayıtlara kapalılığını duyurunun. tadını çıkar işte millete cevap ver falan mis gibi.

  • nickimin hakkini veremedim  (16.08.13 22:36:35)
Evet haklı nedenler olabilir ama yine de yeni üyelik için açılmalı , kendi hesabımı kullanmak istiyorum çünkü.

  • yqzkrttpli  (16.08.13 22:36:59)
Üyelik benim değil işte arkadaşımın sorun orada :)) Kendi hesabım olaydı iyiydi.

  • yqzkrttpli  (16.08.13 22:37:58)
@want2die illegal içerikle alakalı bir konudan dolayı google adsense'den uyarı aldı duyuru.

  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (16.08.13 22:38:27)
google nasıl anlıyor bunu? kelime filtreleme mi yapıyor, yapıyorsa nasıl illegal olup olmadığını ayırt ediyor? google türkiye mi sorumlu bundan?

  • ermanen  (16.08.13 22:41:31 ~ 22:41:57)
nasıl bir duyuruydu o illegal içerikli duyuru? detay bilen var mı?

  • nedensizce  (16.08.13 22:47:05)
torrent linki paylaşılmıştı.

  • orijinal nick bulamadim  (16.08.13 23:01:01)
Birisi Call of dutyi nerden buluruz demiş cevap olarak da bir dosya paylaşım sitesine bir başkası link vermiş. Google siteyi indexlerken o linkin illegal içerikli linkler listesinde olduğunu bildiği için (adamlarda acayip bir illegal içerik toplama ve silme sistemi var) anında ekşi duyurunun Google ile bütün ilişkisini kesmişler. Sonrada kestik diye mail atmışlar. Bu arada böyle bir durum olunca çoğunlukla siteyi geri Google hizmetlerine almıyorlar. Google reklamları yoksa bu site ya paralı üyelikle çalışır 1tl/ay gibi bir şey ya da çalışmaz...

  • compumaster  (16.08.13 23:04:03 ~ 23:16:14)
sitedeki iceriginde herhangi bir paylasim sitesinin domain adi gecen herseyi sildim. "abi su torrent sitesinin adi neydi? - torrentblahblah.com" tarzi seyler dahil. sonra google'da tanidigim bir arkadasla telefonda konustum, fader'da aynisini yapti. 2 taraftan bastirinca ilgilendiler. Ha bu 2 kere daha olursa site bir daha acilir mi onu bilmiyorum.

  • compumaster  (16.08.13 23:11:55)
@buhebu +1345

  • gupon  (17.08.13 00:24:18)