Kız Arkadaşım Esenlerde Kaldı

kız arkadışım saat 11deki son edirne otobusüyle edirneye gidecekti ama şerefsiz firma bizim bileti satmış ortada kaldı. ben de yanında değilim :(

bi kız nasıl edirneye gider?

şu saatten sonra "gel ben seni edirne'ye götüreyim" diyenlere güvenemeyeceğine göre bence kızın yanına git.

  • deckard  (08.03.09 23:13:28)
Edirneye giden bir ton firma vardır. İçeriyi gezsin mutlaka çıkar Edirne otobüsü. Ayrıca bu konuda bence want2die gelse sağlam bilgiler verir :)

edit: ayrıca eğer istanbul'daysan deckard'a kesinlikle katılıyorum. mutlaka yanına git bir şekilde. zaten yol etmeye gitmediğin hata ya neyse.
  • teritori  (08.03.09 23:14:45 ~ 23:15:51)
ya ben zonguldaktayım o istanbulda. istanbulda olsam zaten yalnız bırakmam.

  • fundamental  (08.03.09 23:15:56)
ha istanbul dışındaysan eyvallah. ama yani bir firmanın son seferi 23:00'daysa diğerlerininki de o saattedir. esenler garında tüm rakip firmalar daha geç sefer düzenlerken daha erken seferlerini sonlandıran firma zaten çok barınmaz. yani muhtemelen başka otobüs de kalmamıştır. ha yiyorsa dolaşsın içeride araştırsın ama kız başına bence şu an yapabileceği en iyi şey bir taksiye atlayıp evine dönmesi.

  • deckard  (08.03.09 23:20:37)
ah be evi olsa ne güzel olurdu. benim yanımdan edirneye dönmeye çalışıyordu. istanbulda kaldı.

  • fundamental  (08.03.09 23:22:41)
hiç mi yok kız arkadaşı? istersen bi arkadaşımı (kendisi de kız) arayayım, müsaitse onda kalsın.

edüt: tabii ki "bu saatte sefer vardır" deniliyorsa çıkıp bakınsın (edirne tarafı ile hiç işim olmadı ondan bilmiyorum, ama mesela kocaeli tarafına bu saatlerde artık kalmıyor).
  • deckard  (08.03.09 23:24:25 ~ 23:28:45)
Arkadaslar seni germesinler, otogar öyle insanlari kestikleri bir yer degil. Gayet de ciksin firmalarin oraya, Edirne'Ye giden bir sürü firma var, bu saatten sonra bir sürü otobüs kalkar. Gider konusur, bilet bulunur, telas yapmaya gerek yok.

  • zeykur valekov  (08.03.09 23:25:03)
www.neredennereye.com

Edirne'ye otobüs olan firmalar. Siz arayip hangi saatte var bilet var mi sorabilirsiniz hemen.
  • zeykur valekov  (08.03.09 23:26:39)
bu saatten sonra sefer yok. linkte verilen firmaların çoğu da ya battı ya da edirneden çekildi. yapacak bi şey yok galiba bekleyecek 6ya kadar.

  • fundamental  (08.03.09 23:39:14)
Ben Edirne'ye 00:30 da gittim ya, gerci baya oldu ama kriz dönemi bitirmis olabilirler. Orada firmalarin karsi binasinda internet cafeler var, oraya gidip sizinle sabah 6ya kadar konusabilir o zaman. Bu sekilde yardimci olalim bari.

  • zeykur valekov  (08.03.09 23:44:38)
Elindeki biletiyle polis noktasına gitsin, şikayet etsin. bunu en başta yapması gerekirdi aslında.

  • teritori  (08.03.09 23:45:56)
@teritori; benim anladigim rezerve edilmis bilet satilmis

  • zeykur valekov  (08.03.09 23:49:42)
@teritori

bileti rezerve ettirmiştik.
  • fundamental  (08.03.09 23:55:36)
olur mu öyle şey ya? çok affedersiniz öyle bir şey olsa ağızlarına mıçardım adamların.

  • trista  (09.03.09 00:19:14)
www.otogaristanbul.com

burdan istanbuldan edirneye giden firmaların isimlerine ve telefonlarına ulaşabilirsin.arayıp bi sor bence sefer olup olmadığını.
  • i am 6 do you wanna be 9  (09.03.09 00:29:46)
Eğer bileti rezerve edip otobüsün kalkmasına kısa bir süre kalana kadar almadıysanız hata sizde.

İkinci olarak da yine de gitsin polisin yanına. Ne olursa olsun en güvenilir yer orasıdır gibime geliyor yine de.
  • teritori  (09.03.09 00:51:58)
N'oldu bilet bulabildi mi ablamız?

  • teritori  (09.03.09 10:15:24)