Kitap tavsiyesi

Birazdan çıkıp bir kitap almayı düşünüyorum. Ancak öyle sürekli bir kitap okuyucusu filan değilim.

Böyle sürükleyici sayfaları nasıl atladığımı anlayamacağım. Böyle zeka dolu.. Karakterin zekasını kullanarak bir şey yaptığı mesela..

Bir de kolay bulunabilir bir kitap olursa süper üstü olur zaten.

edit: aslında ben hiç bir zaman bir kitap okucusuyu filan olmadım. 20 yaşındayım ancak toplasan 20 tane anca kitap okumuşumdur. Böyle bir hırs oldu kitap okumak istiyorum.. Klasiklerden mi başlasam napsam?

edit 2: iyi bir başlangıç için kısa olması iyi olabilir gibi geliyor.

Dan Brown öneririm..

  • sensor1um  (07.07.13 08:28:21)
Ahmet ümit beyoğlu rapsodisi

  • mrv  (07.07.13 09:35:16)
Siyah kan - jean christophe grange

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.07.13 09:41:48)
Başlangıç olarak sürükleyici kitapları seçersen bence daha iyi olur zamanla okumaya alışır bırakamazsın.. Yazar olarak Dan Brown yazmışlar zaten ben başka bir iki kitap yazayım:
Serenad: Zülfü Livaneli
Ahmet Ümit: İstanbul Hatırası
Khaled Hosseini: Uçurtma Avcısı
Khaled Hosseini: Bin Muhteşem Güneş
  • mutekebbir  (07.07.13 09:50:22)
Ejderha dövmeli kız serisini de okuyabilirsin.

  • puc  (07.07.13 10:03:04)
eğerki bilimkurgu seviyorsan yada sevip sevmediğini anlamak için biredir. çok sürükleyici bir kitap. 1 haftada bitirmiştim.

John Scalzi - Yaşlı Adamın Savaşı

www.idefix.com
  • maden suyu  (07.07.13 11:19:13)
Paul Auster - New York Üçlemesi, Vertigo
Chuck Palahniuk - Tıkanma

  • kalemdefter  (07.07.13 11:19:28)
Dan brown- cehennem

  • all girls dream  (07.07.13 13:43:42)