mezuniyet törenine kepsiz cübbesiz katılmak

dağıtım gününü kaçırdım,çok dışlanır çok sırıtır mıyım? nediyosunuz hacılar.

Bir şey olmaz bence, o kargaşada, heyecanda kimse kimsenin cübbesine, kepine bakmaz diye düşünüyorum, gerçi ben uykumu bölüp törene gitmemiştim ama böyle olmalı :)

  • mutekebbir  (11.06.13 03:25:22)
boktan bir durum ama sırıtırsın dostum ya

  • Gkcn  (11.06.13 03:39:22)
gazideyim ben öle şaşalı bi kep atma töreni yok zaten bana komik geliyo o işler böle katılsam çakma diplomamı alsam gitsem olma mı

  • ganyotçu  (11.06.13 03:42:54)
katılmak zorunda mısın ki? çakma diplomayı alıp ne yapacaksın?

çok gitmek istiyorsan git bence bir şey olmaz. ben olsam garipsemem, hatta akıllı adam derim.
  • ocanal  (11.06.13 03:43:30 ~ 03:45:06)
havaya attıklarında bi tane kaparsın yerden.

  • vur joker vur  (11.06.13 04:13:41)
abi senin gibi düşünüyordum. hatta ben benim gibi düşünen çok olur dedim. ama herkesler giymişti ya la bu cüppeyi. ezik kaldım resmen:) hayır keşke gitmeseydim dedim. ama gitmiş bulundum. bence sen bir yerlerden cüppe falan bulursun ya...
zaten diplomayı vermiyorlar o törende. uyduruktan bir kağıt. yani çok da önemli değil aslında. ne biliyim milletin anası babası geliyor falan...

  • pause  (11.06.13 09:33:06)