HALK TV'ye AKP korkusundan hiç kimsenin Reklam vermediği gerçeği

Halk TV'ye hiç kimsenin reklam vermediğini fark ettiniz mi?
50 TL'lik poster/bayrak satışı yayınlanıyor ve tek gelirleri o...
Ben kendime ve ailem adına 5'er tane sipariş verdim
Bence destek amaçlı herkesin bu konuda hassas olması lazım
Kim onlar kadar yanımızda oldu ?
Bu konuda hemfikir olanlar destek olmalılar diye düşünüyorum,
Adamlar resmen bedava yayın yapıyorlar, uyumuyorlar...
Biz de böyle destek vermeliyiz
Ne diyorsunuz?

haklısın herkes ne kadar çok korkuyor bu heriflerden

  • topraam  (08.06.13 14:49:19)
Çok haklısın.

  • otonom  (08.06.13 14:51:36)
Haklisin

  • 102030  (08.06.13 14:54:28)
Haklısınız,destek olunmalı mutlaka.

  • fraise  (08.06.13 14:55:21)
evet, evet mutlaka..

  • trejemu  (08.06.13 15:08:30)
halk tv ye neden destek verilmesi gerektiğini anlamadım?

halk tv chpnin resmi yayın kanalı ve chpnin yıllık yüz milyonlarcaya varan bütçesi var(iş bankası ve diğer bir sürü gelir kaynağı)

halk tv sadece bu hareketten chp adına bir çıkarım kazanmaya çalışan bir medya kanalı.

izleyene,izletene,tavsiye edene tabiki saygı duyarım ama chp seçmeni olmayan kitlenin neden halk tvye yardımda bulunması gerektiğini anlamadım

veya chp seçmen kitlesinin halk tvyi bir medya direnişçisi olarak göstermek istediğine
  • savfkn  (08.06.13 15:56:53)
@savfkn halkın verdiği vergi ve kesintilerle neden akp trt üzerinden propaganda yayını yapıyor? neden tüm haberler taraflı? neden suriye ile alakalı gerçek haberler verilmiyor? suriyeyi geçtim neden ülke çapında gerçek haber alamıyoruz? neden son olaylara hiç olmamış gibi davranıldı? ben niye akp yandaşlığı yapan kanala vergi ve kesinti ödüyorum? tek taraflı düşünmeyelim. hoş olmuyor... =)

  • synche  (08.06.13 17:11:56 ~ 17:12:27)
@synche

baştan sona sana katılıyorum arkadaşım..ve haklılığın için yapacağın her mücadele de senin arkasındayım...benim bahsetmek istediğim açık sanırım
  • savfkn  (08.06.13 18:04:46)
en azından haber alma hakkınızı layıkıyla yerine getiren bir kanala bir nevi teşekkürdür bu. bu açıdan da mı bakamadınız savfkn?

  • i am so so serious  (08.06.13 22:50:55)
Taksim yıkılıyor, elemanlar tüy dökücü krem satmaya çalışıyor ve hakikaten yardıma muhtaçlar :D

  • trejemu  (11.06.13 22:01:38)
RTÜK *****Sİ CEZA YAĞDIRMIŞ KANALA ALLAH KAHRETSİN BUNLARI !!!!!

  • i am so so serious  (12.06.13 14:30:19)