---- acil ing çeviri ----

You've got an open support ticket and it's been awhile since we've heard from you. Hopefully this means your issue has been resolved; we're closing this ticket in hopes that it's true. If it's not, please respond to this email to reopen the ticket and confirm that the issue is not yet resolved.

The latest comment to your ticket was:

şunu tam anlamıyla bi çevirin be. twitter hesabı askıda, en son mail bunu attılar. ne yapmam lazım?

Uzun zamandir senden haber almadiklari icin sorununun cozuldugunu dusunuyorlarmis. Eger sorunun devam ediyorsa bu email'e cevap vermeliymissin.

  • compumaster  (05.06.13 08:26:05)
bir süredir yazmamışsın o yüzden sorunun çözüldüğünü varsayıp sorunla ilgili kaydı kapatmışlar. çözülmediyse bu mail'i cevaplayıp sorun kaydını tekrar açtırabilirsin diyor.

  • galadnikov  (05.06.13 08:26:28)
arkadaşlar şimdi bunu ing ye çevirmeniz lazım. buna da bi el atsanız çok iyi olur.
Öncelikle hızlı cevabınız için teşekkürler.

Hayır sorunum çözülmedi. Hesabımı tekrar açmanızı, bana bir şans daha vermenizi rica ediyorum. Bundan sonra daha dikkatli bir kullanıcı olacağıma söz verebilirim. Dediğim gibi hesap benim için çok önemli. Sizden sadece biraz daha anlayış ve hoşgörü bekliyorum. Kuralları ihlal ettiğim için çok üzgünüm. Sizden sadece hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum.
  • laptop  (05.06.13 08:32:46)
First of all , thank you for your quick answer.

No , my problem is not solved yet . I want you to unblock my account and give me another chance . I promise that i'll be a more careful user next time . Like i've said before , this account is so important for me. I just want some kind of understanding and tolerance from you . I'm sorry for breaking rules. I just want you to /re-open unblock my acccount again .

Heralde yeterli olur sana .
  • TehPoli  (08.06.13 01:30:03)