Ellerim soyuluyor (caps'li)

Ellerimde bir süredir garip atraksiyonlar gerçekleşmekte, bir iki gündür el kremi kullanmama rağmen soyulma durumları var ki spor yaparken alışıktım fakat şu an neredeyse klavye dışında kullanmıyorum kendilerini. Nedir ki bu acep? Ölür müyüm?

Bu arada insanın sağ elinin fotoğrafını telefonla çekmesi ne zor işmiş kardeşim, veya ben ultra-beceriksiz bir insanım bilemedim.

Not: sadece sağ değil sol elde de oluyor aynı durum.

stres ya da alerji nedeniyle döküntü yaşıyor olabilirsiniz.

  • kedili madam  (22.05.13 14:28:58)
geçer merak etmeyin. bende de 2-3 sefer olmuştu. nedenini de merak etmedim. kendiliğinden geçti kısa bir süre sonra.

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (22.05.13 14:35:46)
manuel takılmaktan aşındırmışsın
elazabeti biraz dinlendir

  • neira  (22.05.13 14:47:14)
sedefe benziyor...

  • narcissa black  (22.05.13 14:50:46)
hacım muhtemelen alerjiden oluşmaktadır.
çok kafaya takma 2-3 güne geçer.
neira ciddimisin la:)
  • seyduna6687  (22.05.13 14:51:16)
Ne basik parmaklarin var senin, kut kut

Eeee evet soyulma, yeni sabun kullanmisin gibin sanki. Sabununu degistir
  • cecilia  (22.05.13 14:53:52)
Ama ben sana el kremi derken vazelin kullan diye bir milyon kere söyledim.Onun yerine başka krem kullanıyorsun sen.Once vazelini kullan,geçmezse dermatologa gideriz ama cildin kuru olduğu icin boyle oluyor,evet.

  • fraise  (22.05.13 14:55:04 ~ 14:57:37)
@neira hadi len ben 6 yaşından beri sevişiyorum bir kere!1!1!

@cecilia basık değil parmaklarım objektif şeyetmiş fotojenik değiller sadece.

@fraise vazelin bulunca süreceğim de bugün baya soyuldular parmaklara yayıldı soyulma olayı ondan sorayım dedim ama eve gidince deneyeceğim söz.

@alerji diyen herkes için gelsin, güneş alerjim var o yapar mı acep? öyle güneş altında kiremitte taşımıyorum ama.
  • lunedor  (22.05.13 15:00:25)
yaz başlangıcında bende de oluyor hep.mevsimsel olabilir belki.
bi de ellerim cok kurudur,yaza doğru su kaybı da arttığı için nem ihtiyacı da artıyor cildin.
lush lemony flutter kullanmaya başlayınca toparlandı.
  • demoniclewinsky  (22.05.13 15:14:43)
ben ucuz deterjanla bulaşık yıkadığım zaman oluyor böyle, özellikle bimde satılan pril çakması bir şey varya destos mu ne o yapıyor, seninde kullandığın el sabunu detarjan krem gibi bir şeyden olmuştur geçer yakında.

  • yue  (22.05.13 15:16:11)