O kadar müteşekkir olacağım ki bir yol gösterene

Merhabalar sevgili dostlarım,

Askerliğimin tecili bu yıl bitiyor ve benim güz dönemine tam zamanlı çalışmama izin veren, aynı zamanda da para ödemeyeceğim bir master ayarlamam gerekiyor.

ALES'e girdim, bir 90+ alırım herhalde. 2.7 GPA ile Koç Bilg. Müh. (Burslu) Mezunuyum. 2 yıllık yazılımcılık tecrübem var.

Bana okullar, master programları önerin. Orası olmasa şurası kesin olur deyin.

Okulu bir yıl uzatıp burs kaybetmiş, aynı zamanda kyk'dan kredi almıştım. Onları ödediğimden beleş bir program olmak durumunda. Tabii tam zamanlı çalışmam da aynı şekilde elzem.

Yardımcı olan herkese şimdiden çok çok teşekkürler.

esinecan@gmail.com üzerinden veya buradan bekliyorum tavsiyelerinizi

sakarya üniversitesi - e-mba
pek çok arkadaşım bu vasıtayla askerlik ötelediler

  • acilin ben akrebim  (21.05.13 12:06:17)
bence askere git. askerliği tek tip olarak 9 ay yapılma planları var.

okul diyosan gebze yüksek teknoloji enstitüsü. ara sıra okula gitmen lazım ama.
  • merhum  (21.05.13 12:26:29)