seri eksi oy

bu seri eksi oy veren insancığa sözlük yönetiminin yapabileceği bir şey var mı yoksa ben de allah ne verdiyse önüme geleni seri eksileyebilir miyim?

geçen sedet yazmıştı. belli bir sayıdan sonra değerlendirmeye alınmıyor onlar diye. ama neyi ne kadar kapsıyor bilemem.

sözlük yönetiminin herhangi bir yaptırımı yok ama.
  • sen git ben geliyorum  (10.05.13 23:15:26)
verilen 2 oy arasında süre yoktu eskiden, makineli tüfek gibi eksiye abanılıyordu. 2 oy arasına azıcık süre koydular önlem baabında. beta'da da sanırım 3-4 oydan sonra bir süre beklemek gerekiyor. ama tabii ki önüne geçilemiyor malesef. istediğiniz kişiye istediğiniz gibi oy verebilirsiniz siz de.

  • sizofren hayaller  (10.05.13 23:16:16)
eksisozluk.com bu tarz entryler girenleri seri eksiliyorum ben de.

  • tescillimarka  (10.05.13 23:21:41)
Sözlük gün doğumunda güncellendiği zaman seri verilen oylar siliniyor. O nedenle herhangi bir yaptırıma gerek kalmıyor.

  • syd  (11.05.13 00:01:20)
o değil de çoklu hesaplara izin de çıktığına göre ve oy verebilmek için çaylak olmak da yettiğine göre elamanın birine kafayı takıp 10-15 hesap açmak suretiyle seri eksilersek bunun hükmü ne olur?

  • aynshinqaf  (11.05.13 01:15:29)
O, çoklu hesabın suistimaline girer, uçarsınız.

  • syd  (11.05.13 12:28:34 ~ 20:35:49)
@syd hemen hemen her gün seri eksileniyorum ve dediğin gibi -tam olmasa da- sıfırlanıyor-du ta ki bugüne kadar. neden sıfırlanmadı peki?

  • aynshinqaf  (19.05.13 20:32:04)
Bu manuel bi' şey değil. Yani birisi her gün siliyor veya silmiyor diye bi' durum yok. Sistem otomatik olarak temizliyor. Ha seri oylama yapılmamıştır veya farklı kişiler oylamıştır, o zaman yapacak bi' şey yok.

  • syd  (20.05.13 00:44:59)
otomatik olduğunu ben de biliyorum lakin baştan sona alayı oylandı. yani seri. ayrıca farklı kişiler olamaz çünkü aynı gün içinde en alakasız entry'ler bile oylandı. böyle şeyleri takan biri değilim ama her gün de olmaz be...

  • aynshinqaf  (20.05.13 01:23:33 ~ 01:27:29)