yarın ilk iş günüm ama

staja başlayacağım. biliyorum ki bulunduğum durum için saçma bir hareket. ama bu da benim en büyük zaafım ve dünya karşımda olsa hiç bir şeyi tanımam konu galatasaray olunca. şampiyonluk kutlamaları falan derken ancak gelebildim eve, uyursam sabah kalkamamaktan korkuyorum. ilk günden geç kalmamak için uyumamaya karar verdim. ayık kalmak için ne önerirsiniz?
(evde kahve yok )

2 saat bile olsa uyumanı öneririm. ofisin rehaveti çok afedersin ağzına s.çıacak.tuvalete diye çıkıp klozetin kapağını indirip uyuklarsın yoksa.
kıyafetlerini hazırla. kahvaltıda yiyeceklerini hazırla.
ve hemen uyu; kalkınca çabucak çıkarsın evden.

**ayrıca; elma, tomurcuk/earl grey çay, ılık duş.
  • jimjim  (06.05.13 02:34:51)
2 saat uyuyacaksan hiç uyuma derim ben. az uyumak her zaman uyumamaktan kötüdür. ben oyun oyna film izle derim. duş muş sakın alma gidene kadar. ofiste oyalanırsın facebook candy crush vs.vs.

  • aelfinn  (06.05.13 02:46:30)
Uyuma konusu kişiden kişiye göre çok değişen bir şey ama ben olsam ne yapardım onu söyleyeyim en azından. Saat kaçta uyanman gerekiyor bilmiyorum ama şu an saat 3 olmak üzere. Eğer 7-7:30 gibi uyanman gerekiyorsa 4 saat uyuyabileceğin anlamına geliyor ve bence bu dinlenmek için makul bir süre (özellikle de kutlama yaptığın yorgun bir gecenin ardından en azından 4 saat uyuman iyi olur) ama mesela sadece 2 saat falan uyuyup sabahın 5'inde falan kalkman gerekiyorsa (ki bu kadar erken kalkman gereken bir staj için allah kolaylık versin diyorum) bence de hiç uyuma daha iyi.

  • a day at the races  (06.05.13 02:58:28)
bilgisayarına alarm programı yükle, alarmı kur, bilgisayarını açık bırak ve bence birkaç saat de olsa uyu.

windows vista (hala kullanan varsa) ve windows 7 için alarm şeysi www.julien-manici.com

not: bilgisayarının sesini sonuna kadar açmayı, nefret ettiğin bir şarkıyı ayarlamayı da unutma.
  • hubaku  (06.05.13 03:04:13)