az bölümlü animeler.

500 bölüm üstüne 80 tane film olmasın 1-50 bölüm arası güzel animeler lazım. var mı bildiğiniz?

steins gate, cowboy bebop, fullmetal alchemist

  • kablelvuku  (27.04.13 10:16:53)
muhtemelen izlemişsindir ama şansımı deniyim. death note

  • fannstmer  (27.04.13 10:20:22)
@kabelvuku

steins gate dışında diğerlerini izledim steinsi indiriyorum sağol.

@fannstmer
izledim moruk.
  • sifirin altinda  (27.04.13 10:23:55)
death note. iki sezondu sanki.
code geass. ha keza az bölümlüydü sanki.

lovely complex; ilk izlediğim anime. liseli aşkı temalı olsa da çok güzeldir, severek izlersiniz.

if i see you in my dreams diye bir şey vardı. youtube.da denk gelmiştim. 6 dk.lık bölümler. 15 tane mi ne vardı.

ghost in shell. hatırlayamadım kaç bölümdü, çok uzun soluklu değildi eğer hafızam yamultmadıysa beni.

devil may cry. bölümlerdeki olaylar bağımsız.
  • dahinnotha  (27.04.13 10:25:14)
wolf's rain
highschool of the dead
hellsing
trigun
elfenlied
great teacher onizuka vs vs

izlemeyi sevdiğin türü söylersen daha fazla yardımcı olabilirim. ayrıca 500 bölüm de olsa one piece gelmiş geçmiş en iyi animedir, bence onu bi dene ( bence db'yi de döver )
  • repins  (27.04.13 10:30:57)
fullmetal alchemist brotherhood kesinlikle ama kesinlikle izlenmesi gereken bir anime. 64 bölüm sadece ve filmi falan da yok. +14 bölümün bir zararı olmaz, izlenecekler listene alman lazım.

  • ultrayer6  (27.04.13 10:50:17)
@ultrayer6

moruk onu indirdim ama FMA ya göre iyi değil diyorlar.
  • sifirin altinda  (27.04.13 10:54:51)
lain

  • kediebesi  (27.04.13 10:58:03)
kim demiş? 2009'da çıkmış sürüm olan yani Brotherhood'lusu her daim ilkini döver. ilki kötüdür demiyorum, iyidir. ikincisi çok daha iyidir. Arada bir bağ yoktur zaten, ilki kendi başına, ikincisi manga'ya bağlı olarak baştan çekilmiş animelerdir.

  • ultrayer6  (27.04.13 11:00:33)
  • geven kafa  (27.04.13 12:13:47)