Ayda 250 lira taksitle gidebileceğim güzel bir ingilizce kursu?

Ayda en fazla 250 lira verebiliyorum. İngilizce temelim var sayılır. Gramerim pek kötü, kelime bilgim hayli geniş. Gramer ağırlıklı ders veren bir kursa ihtiyacım var. İngilizce öğrenip yüksek lisansa girip 2. sene erasmusla bir ülkeye gitmek istiyorum.

1- Var mı bildiğiniz kaliteli ve şartlarıma uygun bir kurs?
2- şu erasmuslu falan planım, çok mu zor? (y.lisans gazetecilikten yapacağım)

Not: İstanbul / Bakırköy'deyim.

sırf ingilizce öğrenmeye bir sene harcarım diyebiliyorsan bedava öğrenebilirsin. şöyle ki öss (yeni adı neyse işte) ile ingilizce eğitim veren bir üniversitenin en dandik bölümüne yerleşirsin. hazırlığı okuduktan sonra da bırakırsın. harçlar da kalktı artık, bedavaya halletmiş olursun. ama 1 senen ingilizce okumayla geçer.

ben hazırlık okurken sınıfta bir amca vardı, sırf ingilizce öğrenmek için en düşük puanlı bölümü yazıp gelmişti. hazırlıktan sonra bıraktı.
  • darkredanger  (14.04.13 20:32:01 ~ 20:33:10)
amerikan kültür dernekleri ve british culture iyidir gramer için. kendi kendine bir şeyler yapmak içinse çok faydalı siteler var. misal; www.voscreen.com hem eğlenceli vaktin nasıl geçtiğini anlamazsın. hem de çok yararlı.

  • nedenelf  (14.04.13 20:41:56)
www.voscreen.com tarzı bildiğiniz başka siteler var mı acaba ?

  • serkanburuk5  (15.04.13 09:53:56)