media player classic programında altta gözüken süreyle alakalı sorum var

uzun zamandır izlediğim filmleri media player classic programıyla izliyorum ve bu programdan gayet memnunum ama sıkıntı şu eskiden sağ tarafta hoparlör resminin altında filmin toplam süresi çıkardı ki hala var ve sol tarafda da geçen süre vardır ama sol taraftaki geçen süre 0 dan başlar ve filmin toplam süresine geldiğinde zaten film biterdi ama şimdi sol taraftaki geçen süre 0 dan başlamıyor dizinin toplam süresiyle başlıyor ve yanında eksi işareti var süre baştan sona değil sondan başa gidiyor ben sondan başa değil baştan sona gitmesini istiyorum bakın daha net anlaşılması için örnek yazayım eskiden diyelim 1 saat 20 dakikalık bir film başlattım ve 10 dakika geçti eski menü böyleydi

yeni menü böyle

ayarları karıştırdım ama eski menüye dönemiyorum bunu halledecek arkadaşın bilgisine gerçekten şapka çıkaracağım

not ekran resmini de koydum

mpc uzun zamandır kullanmıyorum. ama ekranda o sürelerin yazdığı yeri bir tıklayın. olmadı sağ tıklayın. (sadece o rakamların üstünü) orada "elapsed, remain" gibi seçenekler "çıkabilir" winamp'te filan öyle. sağ tıklama ile menü çıkmıyorsa bile sadece sol tıklamayı deneyin.

  • ben smyrna  (11.04.13 21:04:43)