neden çaylak olmuş olabilir?

bir arkadaşım (hatta adını da vereyim statikmat) hiçbir entrysi silinmeden, hiçbir hatalı ispiyon yapmadan(hatta ispiyon yapmadan), mistik sebeplerle çaylak oldu ve üzerine lanet falanda düşmedi (veya biz anlamadık ama ben butonuna basınca herhangi bi tarih gelmiyor). şimdi neden çaylak oldu ve neden lanet düşmedi sizce?

başka başlıkta işlenmekte olan ve halihazırda doğru başlığa bkz verilmiş olan başlıkların altına entry girmiş. moderatör entrylerini taşımış ve muhtemelen çaylak etmiş.

(ta$i) kalkmis sikle isemek -> ereksiyon aninda isemek
(ta$i) elektromagnet -> elektromiknatis

lanet konusunu bilemeyeceğim.
  • kurukafa  (07.02.09 19:14:10 ~ 19:14:43)
bugün iki tane entry'si taşınmış. yazdığı başlıkların birinde yönlendirilen bkz olmasına rağmen gitmiş ona yazmış. diğerinde de yani bariz bir şekilde olan bir başlığı gitmiş başka şekilde açmış. moderatör de diğer entry'lerine bakmıştır belki, çok fazla anket doldurmuşsa, dedirtenli kalıp kullanmışsa vs. çaylak olmuştur. anormal bi durum değil yani.

  • deckard  (07.02.09 19:18:40)
sabirtasi caylaga lanet koyulur mu hic?
adam zaten kafadan alti ay lanetlenmis; mantik olarak.

  • ne nicki be  (07.02.09 20:20:30 ~ 20:20:43)
bir deliler evinin yalan yanlisanlatilankisatarihi adlı başlığı açan 6. nesil bir arkadaş da çaylak oldu hatırlatmak isterim. bu başlık işlerine dikkat edin efendim. illaki entry'lerinizin silinmesi gerekmiyor çaylak olmak için.

  • orion ares  (07.02.09 21:34:44)