prof. futbol maçı

sevgili collinalar, platiniler, profesyonel bir futbol müsabakasında hücumdaki futbolcu öyle bir şu zımbalıyor ki kale arkasında bir muhabirin foto makinesi paramparça oluyor. Ne olur sonuç?

sigorta var.

  • madyb  (04.04.13 14:53:22)
bakiniz bir FB maci. ama hatirlamiyorum yilini falan.

adamin yuzu kanamisti, futbolcu adama makine hediye etmisti bir sonraki macta.

akilli muhabir bu ihtimale karsi sigorta yaptirir diyorum. Futbolcunun yükümlülügü olmaz saniyorum.
  • burfak  (04.04.13 14:53:32)
hiç bir şey olmaz. fotoğrafçının derdini anlarlarsa belki oyuncu ya da kulüp makinenin ücretini verir.

  • ooziee  (04.04.13 14:53:39)
Sadece foto muhabiri ile kısıtlama, geçenlerde bir maçta Sow ısınırken çektiği şut tribünde bir kadının yüzüne çarptı sert şekilde. Sow devre arasında gidip özür diledi ve kadına forma verdi.

  • cakabo  (04.04.13 15:01:30)
sabri reyiz oynuyorsa kale arkası tribün komple sigorta yaptırsa ne yazar.
adamdan morinyo bile tırsıyo ya la.
sigorta olayı biraz abartı geldi bana.
ha ne olur bir tutanak tutarlar ekip arkadaşları falan öyle kanala veya gazeteye kitlerler belki.
  • seyduna6687  (04.04.13 15:02:29)
sigorta olayı abartı filan değil. bizzat şampiyonlar ligi ve stsl'de çalıştım ben.

  • madyb  (04.04.13 15:13:14)