hazır site tasarımı almanın mahzurları

nelerdir? yeni şirket kuruldu, olaya en az yabancı kişi benim. logoyu biraz büyütelim muhabbetine de girdik, özgün tasarım yapanları gereksiz pahalı da bulduk. sonunda böyle template gibi olaylara kaldık. maliyet falan diye tutturdu patronlar. ama ilerde o siteyi ben güncelleyecem, ben materyal üretecem, ileride bana zorluk çıkartacak tarafları nelerdir bu hazır sitelerin?

ekleme: ben sadece içerik ekleyenim. siteyi nasıl kullanacağımı öğretip hazır halde bana teslim edecek bazı teknolojik gençler var. ben ileride referans olunca ekleme işine bakarım, iki metin yazarım falan.

o kadar cok hazir template var ki... Sahsi gorusum; bunlardan birini secin ve o template'deki template'i hazirlayan bilgilerini kaldirin hatta css dosyasi ile oynadiktan sonra mis gibi kullanilir.

  • yilmazyildirim  (19.03.13 10:56:56)
Hazır bir template alın,sonra da onu çeşitlendirin derim ben.(Uygulamada kolaylık,yenilik,yaratıcı tasarım adına!) Şu an kendim de aynı tür bir durumun içindeyim,ondan diyorum.Bi de benimki uygulama yazılımı.....hazır siteler organ kabul etmeyen hasta gibidir,önce kolaydır ama sonradan buglar,errorlar gırla. Bu yüzden çeşitlendirip görselleştirin derim. Sizin yerinize ben de yapabilirim(düşük maliyetle)

  • kokhucre  (19.03.13 10:57:33 ~ 10:58:20)
themeforest.net girin gezin, ortalamasi 15$ olan temalardan bir adet begenin. notepad ile bile editleyebilirsiniz sitenizi veya ugrasmak istemiyorsaniz profesyonellere emanet edin.

  • dengesizherif  (19.03.13 11:35:44)
template'in en buyuk zorlugu bazi seylere ek yapa yapa yamali bohca misali garip sekillere girmesi.

oldugu haliyle kullanilacaksa problem olacak bir yani yok. cok guzel templateler mevcut.
  • entrapmen  (19.03.13 11:52:05)
Templatein zorluğu yeni sayfa ekler çıkarırsın ama patron çok farklı bir şey istedi , şunun şurasına şunu ekleyelim diye , aha o an sıçtın. Acil değilse themeforestdekileri yayınlayan forumlar var. Ordan alın yapın patron beğenmezse gitsin bassın paraları.

  • sadun.net  (19.03.13 13:38:42)