Fotograf ödevi icin zıtlıklar çelişkiler lazım. Ornek iceride

Reklam ağırlıklı ama başka seyler de olabilir. Ornegin mc donalds reklamı altında ac bir insan reklamın altında yatıyor. Veya 5 yıldızlı otel reklamı altında soğukta uyuyan bir evsiz gibi. Neler olabilir hiçbir sey gelmiyor aklıma ulan.

kağıthane çeliktepeye git, devasa gökdelenlerle gecekonduları bir arada çekme şansına sahip olursun. İstersen bakayım bende varsa göndereyim.

  • mega idea  (11.03.13 13:16:36)
Bir ayakkabı reklamı altına.

sivilsanat.blogspot.com

Bunun gibimi ?
  • sabirstone  (11.03.13 13:20:22)
hüsnü atasoy u takip et internetten. böyle çakalliklarin, kolaya kacmalarin üstadidir kendisi.

al bu da örnek

www.facebook.com
  • atmacaged  (11.03.13 13:26:45 ~ 13:58:39)
hayvan dükkanında kafeste bir papağan, mutsuz. vitrinin önünde sızmış kalmış bir korsan kaptanı, papağansız. ağlamaklı oldum lan.

  • kargn  (11.03.13 13:29:13 ~ 13:31:16)
al dostum kendi eserim :))

kilit var o!

piartro.tumblr.com
  • sifirin altinda  (11.03.13 13:45:40)
sinemada kör bir adam mesela, kolunda bandı elinde sopasıyla. tekerlekli sandalyede bacakları olmayan bir genç adamın kucağında koşu ayakkabıları. bir toka falan satan yerde tokaları inceleyen, yüzünde şu doktorların da taktığı ağzı kapatan maskeden olan küçük kel bir kız. elinde diş fırçası diş macunu hiç dişi olmayan sırıtan bir dişsiz nine. zıtlık diyince direk duygu sömürüsüne bağlıyorum sanırım:D

edit: bir de gayet güncel bir örnek olarak kocaman süslü püslü bir kürk giymiş, saçları aşırı yapılı, yüzü makyaj dolu kucağında bir kaç tane cins bakımlı kedi bulunan kibirli görünüşlü kadın.kürk giyiyorum ama hayvanseverim zıtlığı:D
  • alice practice  (11.03.13 13:49:52 ~ 13:51:49)
sözlükteki melih gökçek başlığındaki uraz nickli yazarın entry'sinden alınma bir fotoğraf buldum.

dl.dropbox.com

görme engelliler için yapılan kabartmalı yolun gazete standına gitmesi.
  • kibritsuyu  (11.03.13 15:36:31)