insan uzerine lanet bulasmasi? cok ciddi

oncelikle belirteyim, tanri inancim falan yok.

ama son gunlerde oyle terslikler yasiyorum ki, tek bir isim dahi yolunda gitmiyor. olanlari uzun uzun yazmanin manasi yok, zaten yazsam kahkahalara bogulursunuz. artk not defteri tutmaya basladim, lanetli bir insanin gunlugu diye. ve isin garip tarafi her gun 4 tane lanet beni buluyor. ne 3 ne 5. artik ciddi ciddi bu durumdan sikilmaya basladim, elimi bir seye atmaya korkar oldum. en basitinden az once hddem bozuldu, tamir etmeye calisirken elimden kaydi bilgisayar ekranimi komple derinden cizdi, sonra da tornavida ile hddyi acarken tornavida kayip parmagimi kesti. lambayi bile acarken gozumu kapatiyorum lamba patlarsa gozume sicramasin falan diye. kimseye de kotulugu olmayan hatta muhabbeti bile olmayan bir insanim.

ne yapmaliyim? (gusul disinda bir seyler)

doğal insan hali ekstra bir durumun yok.

  • basond  (03.03.13 20:07:38)
Lanete odaklandığın için seni bırakmıyor. Sikleme.

  • roket adam  (03.03.13 20:07:56)
nazar falan bence bu. yani ben lanete inanmam ama nazar enerji olayı gibi geliyor, ne derece doğru bilmem.

ama yine de içinin rahat etmesi adına anneanne stayla bir yaşlı bulup iki okuyup üflemesini isteyebilirsiniz :) beni genelde rahatlatır. hadi geçmiş olsun :)
  • mentolaromaliseker  (03.03.13 20:08:15)
negatif enerji toplamissiniz...

bende durduk yere hasilolan hastaliklar, kirilan cisimler (durdugu yerde saglam kavanozlar parca parca oluyordu vs) olarak hasil oluyordu...

bunu verip pozifini almak mumkunmus simdi ben de ona bakiyorum.

gercekten ciddi bir enerji uzmanindan seans talep edip deneyebilirsiniz paraniz varsa.
  • gunes123  (03.03.13 20:10:03)
toprağa bas çıplak ayakla. elektriğin gider. nazar denilen şeyin de bu elektrik olduğunu okumuştum biyerde. ama basıp çekme yani, biraz takıl.

  • kenarortay  (03.03.13 20:23:08)
@gunes bende de sacma sapan hastaliklar basladi daha hayatinda tek bir defa dis agrisi cekmeyen bendenizin disi kanadi geceler boyu uyutmadi. ne yapicam bilmiyorum almanyada yasadigim icin boyle seylerle ugrasan insanlar bulmak zor. toprak olayini deneyecegim. az once lambayi acarken lamba patladi, kafayi yemek uzereyim...

  • elveda elizabeth  (03.03.13 20:40:14)