bu ne demek bi çevirin

"what a leader learns after you've learned it all counts most of all"

tam olarak ne diyor?

anlamsız
ama eğer all dan sonra bir virgül gelirse beeeeelki şu anlama gelebilir
en önemlisi, herkes herşeyi öğrendikten sonra liderin öğrendikleridir. yani herkes herşeyi bilirken, lider kişi bişiyler öğrenirse zaten diğerlerini aşmış olur gibi gibi gibi ama yine de çok yamuk bir cümle bence.
  • kediebesi  (20.02.13 13:07:01 ~ 13:21:36)
bir liderin sen her şeyi öğrendikten sonra öğrenecekleri en önemlisidir.

  • inthechaos  (20.02.13 13:10:43)
kafamda bi çeviri var ama tam kuramayacam sen de olayı sormuşsun zaten.

(bence) diyorki, mesela bir lider,hoca vs sana öğrettiği herhangi birşeyle kendi bilgi,becerisini de güçlendirmiş olur. en iyi öğrenme öğretmektire getiriyor.
  • Golgi  (20.02.13 13:16:36)
teşekkürler 3.sü gibi olması lazım

  • iguanamvar  (20.02.13 22:30:53)