Bu Motosiklet Alınır Mı?

Selamlar, motosiklete başlamak istiyorum ama bütçem ve bilgim epey kısıtlı.
Ekipmanlara ayırdığım paranın dışında en fazla 1500 falan verebilirim ki o da en fazla. Linkteki motosiklet baya ucuz göründü kendi modeli içinde, ama içindeki bit yeniği nedir? Çok bir beklentim yok beni 3-4 sene çok sorun çıkarmadan idare etsin yeter.

www.sahibinden.com

Motor yeni derken sanırım adamlar orjinal motordan başka bir motor takmışlar, sıkıntı yaratır mı? Borcu var devir yok ne demek? İlerde karşımıza çıkar mı?

devir vermiyor adamlar daha nasıl bir bit yeniği bekliyorsun??
ayrıca motor komple değiştiyse şase motor numaraları ruhsatla uyumlu mu?
ruhsat başkasının üzerine olan motora oturma bile.
al bi tane ybr 125 uğraşma bunlarla
  • deneme2  (30.01.13 13:35:58)
Yok borcu varmış da üstüne vermeyecekmiş motoru. 150 liraya verse bile alınmaz o.

  • fuzuli  (30.01.13 13:36:57)
ne olduğu belli değil. gültepe den ben sıkınılıyım diye bas bas bağıran bi ilan. bence de ybr 125 bak

  • jack n brooks  (30.01.13 13:44:47)
2000 lira falan bi bütçe yap kendine.

ya ybr ya da güzel bi ikinci el scooter bak. devir yok ne demek lan sen kimsin?
  • hope ender  (30.01.13 13:45:49)
Bu motor ya çalıntıdır yada sahibi dolandırıcıdır.

İki gün sonra elinden alırlar.
  • grimer  (30.01.13 13:54:03 ~ 13:54:14)
devrini alamadığın motor ile nasıl gezeceksin ? zaten borcu varmış.

ilk polis çevirmesinde bağlarlar motoru. geri de alamazsın.
  • orpheus  (30.01.13 13:59:30)
bariz çalıntı bu motor.

  • nesilsiz  (30.01.13 14:00:29)
sana yardımcı olacak oluşum için: (bkz: ekşi teker)

  • hevipeyra  (30.01.13 14:29:12)