kız arkadasınızla yemege cıktıgınızda

garson siparişleri getirdiginde kız arkadasınızın yemege için ne diyorsunuz

a- hanımefendinin
b- ismini soylemek
c-?

"na şunun onlar"

  • spadram  (24.12.12 15:33:15)
hanımefendının dıyorum ben genelde.

  • horizon  (24.12.12 15:33:36)
bıze 2 tane sundan getır yada bı sundan bı bundan ortaya salata.

  • memnun1  (24.12.12 15:34:17)
onun da bunlardan vardı dedim geçen, çok kaba oldu.

  • roket adam  (24.12.12 15:36:04)
c- "karşımdaki cıvırın"

  • hope ender  (24.12.12 15:37:06)
parmağımla gösteriyorum ben. ama çoğunlukla -tesadüf işte- ilk önce benimkini sorduğu için "benim" diyorum, ötekini de eşime veriyor haliyle tekrar sormadan.

  • kibritsuyu  (24.12.12 15:41:34 ~ 15:42:39)
"Hanfendinin... "

İsmi neden söylensin? Nerden tanısın garson? Neden öğrensin ismini?
  • nf3  (24.12.12 15:56:46)
"biz bi hede bi hödö alalım" derim ben, hanımefendinin ne ya jasfs. ya da hanımefendinin dili yok mu? tek seferde hepsini söyleyelim aradan çıksın diyorsam "biz" derim, ya da sadece kendiminkini söyleyip "hanımefendi"nin de kendi siparişini vermesini beklerim.

  • der meister  (24.12.12 16:01:44)
abi hanımefendinin de acaip bi resmiyet deil mi ya?

  • all girls dream  (24.12.12 16:02:22)
resmiyetten ziyade ona birsey katmis oluyorsun. alelade bir kadin veya erkek olmadigini ima ediyorsun.
bana da bu siparis sizin miydi diye soruldugunda beyefendinin diyorum..

  • Mügüs  (24.12.12 16:10:45)
ayrıca karşımda oturan kişi ezik falan değilse benim bir şey dememe gerek kalmıyor. garson "tavuk şiş kimindi" diye sorunca "hanımefendinin" diye atlamak yerine eşim diyor ki "benim". ezik değil ya ben niye onun adına cevap vereyim. ağzı var, dili var, insanlara cevap verebilecek kadar medeni cesareti var. en fazla yaptığım hareket parmağımla göstermek oluyor.

  • kibritsuyu  (24.12.12 18:11:11 ~ 21:41:11)
kız kendisi diyemiyor mu benim diye. ben gıcık olurdum yemek kimin dendiğinde sevgilim hanımefendinin falan dese, gülerim zaten çok komik. kendisi söylesin benim diye sen karışma, ağzı dili vardır heralde.

  • mentolaromaliseker  (24.12.12 19:54:33)
sen bakma onlara bunlar konusmayan insanlar... yada biz cenesi cok düsügüz..
genelde su sekilde olur

bla bla bla bla bla hanimefendinin / beyefendinin bla bla bla sonra bla bla bla

karsinda ki birsey anlatiyorsa ve araya garson giriyorsa kibarca soyler - araya sıkıstırır anlatacagin seye devam edersin..

ama karsilikli susuyorsaniz, tabii ki benim demeyi bileceksiniz..
  • Mügüs  (24.12.12 23:53:40)