izmir'den kapadokya'ya?

Nasıl gidilir ? Hangi şirketler gider? Nevşehir'e gittikten sonra nereye gidilmelidir??

çok sağolun!

süha turizm

  • bigman  (20.12.12 20:00:03)
Süha ile Avanos'tan geçerken inin, zaten şöföre sorsanız uygun bir dolmuş durağının yakınında indirir, sonra ürgüp.

  • transall  (20.12.12 21:20:36)
en güzeli süha fakat metro, nevşehir seyahat falan da gidiyor. nevşehire geldiğinde, (geldiğinde diyorum çünkü ben orada yaşıyorum. ) şehir terminalinde inme, avanos, ürgüp ve ya göremeye kadar devam et, bazen servislerle de gönderebiliyorlar. eğer avanosa gidersen kalacak yer olarak hem uygun olsun hem iyi dersen venessa pansiyonu öneririm, kızılırmak avanosu tam ortadan ikiye böler, akşamları avanosta çok güzel bir ortam olur fakat saat 7 den sonra avanostan taksi hariç herhangi bir taşıtla çıkamazsın, göremeye gidersen her yer pansiyon zaten, gece hayatı renklidir ama tavsiye etmem, pislik çok. ben ürgüpte yaşıyorum, ürgüp bana göre en gelişmiş ilçesi hatta merkezden daha gelişmiş durumda, gel ürgübe, çarşıda gez dolaş, temenni tepesine çık falan, akşamda bi bara cafeye at kendini, oh mis.

  • shi to chi  (21.12.12 22:32:09)