Sizce bu fotoğraflar nasıl?

piartro.tumblr.com

ilkinde kadraj yamuk.

diğerleri de karanlığı bir yere bulayıp diğer yerleri de aha işte bunu gör buna bak diye dikkat çekilmek istenmesi rahatsız edici olmuş.

naçizanedir.
  • eeb  (14.12.12 12:15:43)
kitap dışındakileri beğenmedim.
siyah-beyaz zaten bir de ekstra karartma efekti yapılmış olmamış

  • cahit tomruk  (14.12.12 12:17:19)
cık olmamış siyah kısımları çok yapmacık duruyor

  • yue  (14.12.12 12:20:10)
levi's store felaket

  • evergreen  (14.12.12 12:25:19)
karanlık kısımlarda sanki görülmemesi gereken bir şeyi gizlemişsin gibi.

  • aliyoni  (14.12.12 12:26:29)
neden karartma yapıyorsun ki? zaten vurgulamak istediğin şeyi kompozisyonunda yansıtabilirsin. fotoğrafa bakan kişiyi dar bir alana hapsediyorsun, sıkıyor. bence bu karartma olayını minimum seviyeye çekmelisin.

  • bilmemkacincinick  (14.12.12 12:28:12)
geçişleri daha soft yapmanız lazım

  • buffy de vampir sayilir  (14.12.12 12:28:16)
çok kötü! net!

  • psychosocialll  (14.12.12 12:32:48)
fotoğrafla bu kadar oynanınca fotoğraftan resime dönüyor. resim olarak fena değil fotoğraf olaraksa gerek yok.
oynanmamışları eminim daha güzeldir.

  • diyojenimtırak  (14.12.12 12:35:29)
karartma da bi yere kadar. fotoğrafın yarısı karartılmış nerdeyse. zaten efekt sevmeyen bi insanım. biraz daha sade orijinal halleri olsa daha güzel olurdu
ben sana efekt kullanma demiyorum hobi olarak yine kullan :)
o siyah karartılmış yerler sanki elin kelmiş de kapatmış gibi duruyor
  • metehan01  (14.12.12 12:47:41)