dacia

dacia arabalar neden rağbet görmüyor? Tek sebep 2. el satışı çok zor olduğu için mi?

berbat bir araba olduklari icin olabilir.
kalitesiz, kulustur, komforsuz, rahat olmayan, guvenlik konusunda allah'a emanet olan bi arabanin tutulmamasi normaldir.
sirketin bi tane dacia logan'i vardi, bi kere bindim, hakkaten bu arabaya para veren insanin parasina uzuldum.
  • uyku semesi  (14.12.12 10:03:35)
araba kötü. ben bi ara yüksek diye duster'a niyetlenmiştim. sürücü kapısından giren soğuktan romatizma olacaktım geyiklerini görünce koşarak uzaklaştım.

aracın iyi tarafı: dizel reno motoru olması. az yakması ve kelepir olması. konfor, güvenlik, sürüş keyfi vs filan bekleme.
  • atmosphere  (14.12.12 10:09:32)
sandero olanı kullandım. şöyle diyim 1.saat sonunda arabadan inip 10.dk dinlemek gerekiyor. o sarsıntısı, o gürültüsü, üstü açık araba bile o kadar ses yapmıyordur.

  • zenigt  (14.12.12 10:16:02)
eyvallah, bende duster'a niyetlendim, fiyatı, görüntüsü vs. cezbetmişti.

  • mega idea  (14.12.12 10:17:36)
ben duster a bindim hiç beğenmedim.

  • basond  (14.12.12 10:18:42)
eski tofaş /renault'ların makyajlanmış ve az biraz modernleştirilmiş hali denebilir.

  • nesilsiz  (14.12.12 10:25:43 ~ 10:28:55)
Üstad bu araba reno motorou kullanmıyor basbaya renonun alt markası. (Teknik izah değil, olanı söylüyorum :))

Şimdi Aristo mantığı;
Reno => alt sınıfa kötü arabalar yapan marka.
Dacia => Renonun (da) alt markası. (var sen hesap et gerisini...)
  • kadim kishi  (14.12.12 10:54:30)
Logan'a bindim, yolcu tarafından, kağıttan yapılmışçasına dandik bir hissiyatı var.

Kullanmak için yarı fiyatına verseler almam.

Bir de reklamları var ki markanın dandikliğine dandiklik katıyor. Dandik araba.
  • msb  (14.12.12 15:02:08)