İMEİ'den Telefonun Yerini Bulmak ?

hayırlı akşamlar arkadaşlar,

peder 1 ay once telefon almıs bır cocuga 2.000 lira degerınde senet falan yapmıslar ama cocuk tc'yi ve adresını senete yazmadan imza ve ismini yazarak bırakmış senedi daha sonra yazıcam abi demiş babama.

odeme gunu geldıgınde cocuk telefonu acmıyor ve telefonu getır dedıgınde ne telefonu dıye lakayit bir cevap verıyor..

1.sorum senet bu haliyle işe yarar mı ? ?

2.sorum telefonun imei'den adres bulundugunu bılıyorum karakola basvursak bulurlar mı veya savcılıga.

veya polis tanıdık bulabılır mı imei'den benım derdım cocugu bulmak telefon umrumda değil saygılar

çalıntı olarak ihbar etseniz?

  • kayranin kedisi  (09.12.12 20:56:35)
siz de çalındı telefonum deyip ihbar edin. şu çocuk çaldı diye. güzel bir hikaye uydurursanız polis hemen bulur.

  • inanmazsan inanma  (09.12.12 21:02:41)
çalıntı olarak ihbar edin yakalanınca öder tıpış tıpış merak etmeyin. ama tabi çok profesyonel değilse..

  • diss0640  (09.12.12 21:03:53)