mutsuzluk salgını

var mı bu aralar bundan? ne iş, ne para, ne kariyer, ne başka bir şey mutlu edemiyor bir süredir.

gideyim diyorum bir süre bu diyarlardan. gidip kafamı dinlerim rusya'da falan.

antidepresana karşıyım. gitarımla bile küsüz. şöyle bir bakıyorum, etrafımdakilerin de çok farkı yok benden.

ne yapsak? dostlar mı azaldı, dostluklar mı? yoksa bundan mı?

salgin var, evet. ama rusya soguk haberin olsun.

  • she was my baby  (05.12.12 00:24:46)
var o salgindan.

mahvoldum ben. kalici gidisler, tek yonluk biletler... bunlar tamir edemez. insanin yetenegi galiba mutlu olmak. bende yok sanirim. sizde vardir umarim.
  • evreka  (05.12.12 00:28:24)
salgın bence de. mutsuzluktan gebericem bu aralar.
bir nedeni yok tam olarak. herşey boktandı, hala öyle ama tahammül azaldı belki.

  • crimsonlady  (05.12.12 00:28:53)
cunku baskalarin hayellerini yasiyoruz da ondan.
www.youtube.com

cevremizde herkes iste kariyer yapip bol paralar kazandigimizda mutlu olacagimizi soyluyor ama diyen de uygulayan da basaran da mutsuz. demek ki esas ihtiyacimiz olan seyler sahip oldugumuz seyler degil.
  • tdl  (05.12.12 00:43:17)