dizi önerisi

artık sıkıntıdan aktivite olarak uyuyorum. izlediğim dizilerin de şu ana kadar ki tüm bölümleri seyredildi. yeni dizi önerisi istiyorum sizden.

benim çok beğendiklerim şöyle bu tarz olursa sevinirim.

-Supernatural
-Doctor Who
-Big Bang Theory
-Shameless
-Person of interest

bu tarz ya/da daha güzeli işte neyse söleyin bi iki tane be hacılar.

edit: ben seyrettiklerimi bi yazayım da olmayan varsa güzel bişe deyin hemi ;

- dexter - simpsons - family guy - hımym - lost room - thats 70s shows - sherlock -revoulotion - spartacus - two and a half man - merlin - new girl - chuck - leverage - smallville - californication - being human - scrubs - castle - community - american dad - my name is earl

baya da izlemişim lan. işte bunların dışında konusu farketmez. yeter ki sürükleyici olsun sıkılmiyim seyredeyim tüm sezonu.

Teşekkürler.

dexter

  • charlotte blanc  (01.12.12 23:23:29)
heroes
misfits
lost girl
  • gudumlu anne terligi  (01.12.12 23:24:25 ~ 23:24:32)
sherlock
breaking bad

  • vedatchilipeppers  (01.12.12 23:24:48)
dexterı yazmayı unutmuşum dexter var zaten o kaçmaz. sherlock izlendi heroes izlendi. misfits ve breaking bad'e hiç bakılmadı. daha daha ?

  • fakir nightboy  (01.12.12 23:27:17)
dexter +1
the prisoner p.o.ideki abi oynuyo
that 70s show
true blood
misfits
the lost room
modern family
mad men
once upon a time
  • meriadoc  (01.12.12 23:28:13)
persons unknown
flashforward

ama tek sezon bunlar
  • gudumlu anne terligi  (01.12.12 23:29:34)
  • marikaki  (01.12.12 23:32:18)
tek cevap :breaking bad

  • 1 saat bende 50 dolar  (01.12.12 23:35:19)
breaking bad & misfist arasında kaldım. misfist az cok ne olduğu belli peki ya breaking bad? lütfen sözlükten oku falan demeyin kişisel fikirlerinizi soruyorum?

  • fakir nightboy  (01.12.12 23:39:26)
(bkz: breaking bad)

oyunculuğun zirve yaptığı bir yapım. dizideki karakterler çok iyi ve

resmen sünepe bir kimya öğretmeninden badass bir uyuşturucu baronuna nasıl bir dönüşüm yaşanır bunu muhteşem bir kıvamda yapılan yumuşak geçişlerle seyrediyorsun. hani, bir deney vardır. suya kurbağayı koyup yavaş yavaş ısıtmaya başlarlar, su kaynar ve kurbağa yavaşça ısındığı için farketmeden ölür. bu dizi de böyle.
  • neseranni  (01.12.12 23:42:17)
Prison break derim izle bence :)

  • closed1907  (01.12.12 23:42:47)
öncelik breaking bad'e verildi. sonrasında misfist. teşekkürler.

@closed

prison seyredildi. aynı lost ve csı gibi.
  • fakir nightboy  (01.12.12 23:47:26)
izlediğim her diziyi önermem bak, senin söylediklerini de izledim ben. mesela supernatural'ı önermem ama izlerim severim.

dexter'ı öneririm.

house md'yi öneririm.

breaking bad'i öneririm.

ve bir de (bkz: boardwalk empire)

bunlar gerçekten klas diziler.
  • neseranni  (01.12.12 23:48:46)
Oz

  • empati kuramayan psikolog  (01.12.12 23:51:28)
sen daha lostu seyretmemişsin, dizi soruyorsun. hoş ben de seyretmedim ya..:)

x-files, 9 sezon doya doya izlersin. türkçe altyazısı var.

battlestar galactica ve 24 manyak sürükler.
  • bihaber  (01.12.12 23:58:25)
breaking bad, battlestar galactica, the office. dram, bilim kurgu (her şey var gerçi), komedi. yeterli.

  • wakuman  (02.12.12 00:04:59)
o değil de millet cool görünmek için mi game of thrones dememiş? bi öneri de benden gelsin o zaman: the killing.

  • lionel andres  (02.12.12 00:14:01)
2 broke girls
him & her
wilfred
burn notice
the good wife
luther
suits

bitmislerden: monk, Two Guys, a Girl and a Pizza Place, whitechapel, how to make it in america

derinler: the wire, oz, boss, hell on wheels, the killing, generation kill ve breaking bad.
  • entrapmen  (02.12.12 00:23:33)
breakıng bad cok agır ılerlıyor bılgın olsun benı sıkmıstı bıraktım.

  • slash01  (02.12.12 03:14:47)
@slash01 sil onu kimse görmesin. cinayete kurban gidersin valla :/

  • lionel andres  (02.12.12 04:30:22)
Sana tek tavsiye diyorum 4400.. Bu diziye başlaman ile bitirmen bir olacak gerçekten süper bir dizi.

Ayrıntılı Bilgi :
www.vazgectimsenden.com
  • white35  (02.12.12 18:31:38)