the skin i live in - filmini izleyen var mı?

-
**************spoiler********

arkadaşlar filmi izleyen bana tek cümle ile özet geçebilir mi? bi de sonunda noluyo? acil..

adamı kadına mı çeviriyor?

  • am  (26.11.12 10:10:21)
***feci spoylır****
ilk başta intikam amaçla çükünü kuku yapıyor, sonra memedir yüz estetiğidir derken, ölmüş karısına benzetiyor elemanı, aşık oluyo falan sonra, olaylar olaylar eleman bunu furuyo sonra ölüo doktor. senin anlıycan "adamın amına koymak" lafı bu filmden çıkmış yani o derece

  • hasmetizm  (26.11.12 10:42:55)
evet, sonunda adam/kadın adamı vuruyor. bide adamı kadın yapıp onunla bayağı cinsel bir hayat sürüyor sonra kadın yaptığı adam geçmişi hatırlayıp bunu dan dan dan.

  • hewit  (26.11.12 10:46:54)
evet

  • in vino veritas  (26.11.12 10:51:24)
eleman estetik cerrahın kızına near-tecavüz ediyor. cerrahımız çocuğun cinsiyetini değiştiriyor, domuz derisinin genleriyle oynayarak insan derisi üretiyor ve bu deri ile çocuğu kız yapıyor, bu "kız"a aşık oluyor, özgürlüğünü verdiği gün de yatakta attila gibi öldürülüyor.

  • [silinmiş]  (26.11.12 10:59:21)