Açık arttırma usülü bilet satışı

Galatasaray A.Ş. kombine dışında kalan biletleri internet üzerinden açık arttırma usülü satamaz mı? Yok mu böyle bir ticari hakkı? Hem böylece daha fazla kazanç sağlayıp hem de karaborsanın önüne geçmiş olmaz mı?

zenginler her zaman maça gitsin diyorsun yani?

  • nezaretten taharet  (20.11.12 13:54:10)
gsbonus sitesinde vardı galiba.

  • sutlu nescafe  (20.11.12 13:54:40)
hayır, belli bir kısmı böyle satılsın diyorum biletlerin. karaborsacı onun bunun evladı kazanacağına galatasaray a.ş kazansın.

  • army14  (20.11.12 13:57:54)
Karaborsacı daima kazanır. Hatta açık arttırma ile üst limiti gösterirsen daha göstere göstere kazanır bunun piyasası var diyerek yükseltir de yükseltir fiyatı. Karaborsacıdan önce takım yöneticilerine sövün bence. Taraftarlığı zengin hobisi, kongre üyeliğini de elit klübe çevirdikleri için.

Seba sonrası beşiktaş maçlarını adam gibi izlemedim bile ama şu son kongre üyeliğini ucuzlaştırıp klübü 3-5 zenginin malı olmaktan çıkarma davaları için takdir ediyorum. İşlerine gelince bilmem kaçmilyon taraftarımız var demeyi biliyolar. Be amcık sen o taraftarın parasını tırtıklayıp kendine isim yapmaktan başka ne yaptın klübe diye sorun önce.
  • lpgli tosbaga  (20.11.12 14:05:11)