yüksek lisans okumalık üniversite

simdi bahcesehir üniversitesi iletişim tasarımı mezunuyum ve yüksek lisansıda tasarım(grafik olabilir iletişim tasarım olabilir sanat tasarım) okumak istiyorum aklıma ilk etapta birkaç üniversite var birincisi kemerburgaz üni sanat ve tasarım bolumu ki bolum hem benim ilgimi cekiyor hemde fiyatı cok cazip 8 bin falan. beykente benzer bölüm var 15 bin ama mesela bahcesehir var ki kaliteli egitim veren bir okul ama orda da bana direkt goz kırpan bir bolum yok. sizce nasil egitim secmeliyim.

bence ünv adı önemli.

  • solo  (16.11.12 18:49:36)
Beykent'e gitme. Sana hiçbir şey katmayacağından yüzde yüz eminim. Yani bilmiyorum ben yüksek lisans deyince kendimi geliştirmek için bir şans anlıyorum yoksa bitireyim de yüksek lisanslı olayım değil. Beykent tam bir ticarethane, başka bir açıklaması yok.

  • Hallerlale  (16.11.12 18:51:48)
y.lisans yapma işe gir çalış..Çok pişman olursan yurtdışında yaparsın.

  • jimjim  (16.11.12 19:07:10 ~ 19:07:34)
@jim jim

çalısıyorum zaten
  • all girls dream  (16.11.12 19:08:25)
istanbul'daysan tabii ki bilgi.
kemerburgaz nedir yahu, ilk defa duyuyorum :/

  • kayranin kedisi  (16.11.12 23:51:16)