hayatıma renk katacak bişeyler arıyorum

haftada 3 gün dersim var..sonrasında full boşum..danalar gibi yatıyorum.heyacan,macera yok..ne önerirsiniz benim gibi birine ?

otostop çekerek bir yerlere git

  • hitsumo  (10.11.12 00:08:14)
çalışmaya başla bir yerde.. yeni insanlarla tanışırsın heyecan gelir hayatına.

  • mantarliborek  (10.11.12 00:09:55)
yabancı bir dil öğrenmek ve spor yapmak mesela.

  • mesa  (10.11.12 00:26:44)
yapacak şey çok..
sinemaya git, sanata vur kendini, maddi durum yeterliyse seyehat et..
baktın bişe bulamadın gir benim blogu oku. www.incelemece.net güzeldir, samimidir.. takipçim kal ;)
  • ince elemece sık dokumaca  (10.11.12 00:32:47)
Paraya ihtiyacım olmamasına rağmen öğrenciliğimde okula basladığım ilk hafta bu okula esek bağlasan mezun olur deyip ilk haftamda işe başladım. ilk yarı yılda aileden para almaz hale geldim. ikinci yarı yılda ilk arabamı aldım (vos vos) yazın guzel bir tatil yaptım. İkinci yıl arabayı degiştirdim (alfa romeo 33) 2. yılın sonunda tek basıma eve cıktım (ankara emek) bu arada yaptıgım tek iş tunalı hilmi de garsonluk ve cesitli ankara otellerinde ekstra isler ayrıca 3. yılda gölbasında bi restoranda iyi bir is buldum aylık kazancım okudugum bölümden mezun olunca alacagım paranın 1.5 katıydı borsaya merak saldım oto alım satımı yaptım hurda indirimi zamanı 2003 yılı sanırım yaklasık 10 araba alıp satıp o zamanın parasıyla 20000 tl kenara attım. sonuc biladeri amerikaya yollayabildim bırak aileye yuk olmayı onlara destek oldum, askere gittim geldim sınıf arkadaslarım gibi atanamama kaygım olmadı işime devam ettim. Bi suru insanla tanıstım sehir degistirdim iş aramadim bile is bana geldi. Yas 28 bu arada. Hiç gocunma buldugun bir işe dal benim suan geriye donuk yapsaydım dediğim keske kendime biraz vakit ayırıp bir sanatla ugrassaydım birsey calmayı ogrenseydim o zamanlar. Bir de arkadaslarımla biraz daha vakit gecirebilseydim o gunler geri gelmiyecek bunu da bil dana gibi yatma sokaga cık sokakta hayat var

  • steward  (10.11.12 00:33:28)